Panna je zpět

6. června 2017 v 14:02 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Ahoooooooooj. Po dlóuhých šesti měsících ( jo poslední blbost jsem napsala 30. ledna ) jsem se rozhodla k menšímu návratu. Už jen blog.cz jsem psala s takovou tou nervozitou - lehce ale bohužel odporně ulepené ruce, nasmrt ledové a s lehkým třesem. Nebyl to strach ale takové jakoby vzrušení z toho co je tu nové jako: ,, Úúúúú wow ''. Čekala jsem třeba nový vzhled úvodní stránky ale...ono nic. No, nevadí. Šest měsíců jsem se sem ani nepodívala, šest měsíců jsem se nepodívala ani na mail ( chyba ), šest měsíců jsem žila svůj život tak jako ještě nikdy, šest měsíců jsem byla mimo republiku, šest měsíců...ale no vždyť to znáte. Změnila jsem si jméno, číslo, obarvila se, odjela jsem pryč z republiky. Dalo by se říct, ehm, že jsem svým způsobem ''umřela''. Šest měsíců mi dalo to, co ještě nikdy za bůh ví jak dlouhou dobu. Už nikdy jsem se sem nechtěla vrátit, ale víte léto, krásné počasí na mně působí fresh dojmem, tak to bylo vždycky a během teplého počasí mám náladu na x věcí, na které v zimě nemám. Zima mi bere krásné chvíle, vzpomínky, myšlenky. Jakmile vyleze teplota nad 25C, sluníčko mi vleze do mozku a dělá mi to tam bordel. Předpokládám, že za těch šest měsíců co jsem o tohle místo ani nezakopla, jsem ztratila naprosto všechny čtenáře a ty co mě sledovali. Dobře, nevadí, nečekám že mi to tu hned trhne rekord v komentování a návštěvnosti. Chápu že za šest měsíců je tu x lidí nových a dost možná mě neznáte. Taky pro ty se kterýma se neznám: ,, Ráda Vás poznávám. ( tlapku na to ) Kdysi jsem vedla erotičtější blog, klidně si pročtěte mé starší články ale člověk dřív nebo později vystřízlivý. A to se před půl rokem stalo i mě.''Začnu krátce o tom proč jsem odsud odešla. Jednoduše řečeno, reálný život a situace v jaké jsem byla. Tyto dva faktory naprosto stačili k mému Game over here for me. Sbalila jsem se z blogu a vlastně nejen odsud. Sbalila jsem se i z domu a odešla jsem, odjela. Nazvala bych to...no raději to nebudu nijak nazývat.
Pokud někoho zajímá co jsem dělala tak tady to je. Začnu tím, že jsem zdokonalila svoji angličtinu z úrovně 2 na úroveň možná.,,,, hmm 3. Jinak řečeno z kreténsky-se-snažím-o-angličtinu na Maj Ingliš is not very gut bat thats oukej Áj ken spík wit jů on bejsik levl. Ne, během doby co jsem tu nebyla jsem se opravdu nevěnovala žádné prasárně. Jednou jsem napsala že končím a ANO skončila jsem. Doteď mi to nechybí a už jsem se k bdsm ani jednou nevrátila. Začala jsem navštěvovat kurzy angličtiny. Dalším jazykem je ruština. Ať se to někomu líbí nebo ne, moje drahá mužská polovička je z ruska. Ach da, da mať Rossiya. Aspoň na tohle díky bohu nepotřebuji žádný zkurvený ( měli jste obavy z toho že jsem zeslušněla? no vůbec ) kurz, protože mě to učí sám Vele(vůl)Mistr, můj muž aby bylo jasno. Ach, čekali jste že jsem zas dalšího chlapa kopla do řiti protože jsem blbá kráva a tak jsem opět zde abych si mohla postěžovat, vyplakat se? Hm, omyl meine freunde. Tohodle vyvoleného jen tak do hajzlu nehodím a nespláchnu, protože na takového chlapa jsem celý život čekala. Kromě angličtiny a ruštiny jsem se začala ještě drtit italštinu a povím vám, že se mi to tak hnusně míchá, jako když smícháte mleté maso s pudinkem nebo šlehačkou. Výsledný mix je bohužel vždy stejný a jen se vám z toho všeho chce blít. S italským jazykem na tom nejsem zrovna nejlíp ale ten pro mně není priorita. Tak ho budoucna pravděpodobně seru stejně jako on mě.Konečně se taky naplno můžu věnovat mé nejnovější objevené lásce motorismu. Jóóó, mmmm baby. Vždy, když na to pomyslím mám lehký orgasmus protože jsem dostala ''krosku''. Já si myslela že mě berou jen silniční motorky, ale omyl. V zimě jsem měla možnost na vlastní oči vidět a později si vyzkoušet cross motorku a je to něco super. Já jsem odjakživa byla takové malé prase, hovado které žralo mamce rtěnky a ráda jsem se prsty šťourala v blátě jakože vařím. Mmmm to by byla dobrota. Teď si tak vzpomínám, že když jsem byla malá s kamarádkou za domem, v křoví jsme vyhrabaly do hlíny díru, obě se tam vychcaly, chcanko-bahenní výrobek jsme nabrali to sklenice a chtěly jsme to dát vypít naší NEkamarádce. No ne, opravdu to nevypila. Škoda. No nic.


A tak se ve mně po x letech vzbudila dětská hlíno radost. Inu dirt bike tohle prostě dokonale vystihuje. Na první pohled by jste do mě neřekli že mě baví zasrat si prdel od hlíny a když je možnost vyválím se v tom celá jako svině. Já prostě ( asi budu fakt svině no ale..),,,,normálně chodím s bílých šatičkách, botičky na podpatku. Nevím, snad by o mně někdo mohl říct že jsem kurva která neví co je vařečka. Ale ten mazec dojem jet s bikou po hlíně, zkoušet skočit na kopci a doufat že se dole při dopadu nerozsekáš je úžasný. Nejsilnější momentka je chvíle, pár sekund když letíte ve vzduchu. Mám z toho vždy žaludek jako na vodě, mravenčení v kundičce a silný dopad na zem, otřes kostmi, svaly to změní v něco super. Kurva příjemný pocit! Ještě víc mě k tomu motivovalo to, že mě na tohle přivedla holka a moje učitelka je holka. Úžasná dirtbikerka. Žádný ego týpek. Jasně, pořád mám na paměti, že stačí zle spadnout, dopadnout a můžu se zabít. Co by ne... Začátky byly docela masakr. Všechno mě bolelo, dopady jsem snášela docela těžce a říkala jsem si ty jo tohle nedám. Čas od času jsem se v nci budila s bolestí kolene v kloubu a bezesrandy jsem měla pocit jako kdyby se mi koleno samovolně od sebe oddělovalo. Ale jak přejde začátecnická maso-bolest je to v pohodě. Svaly, klouby a hlavně prdel si zvykne protože všechny dříve bolestivé části těla jednoduše odpadnou...

Ale moje láska k silničkám se pochopitelně nevytratila! Naopak. Pěkných pár dnů/měsíců je už teplo a i když jsem je netrávila tady, na motorce se dá jezdit i jinde. Můj drahý na motorce jezdil už několik let přede mnou a už nějakou dobu si nahrává videa ze svých jízd. A ano, pochopitelně Vás nemůžu ošidit o ''rodinné'' moto video které vypracoval společně se mnou. Takže jde o naši práci. Myslím že je pěkně udělané ale především Vám dá dost velkou představu o tom jak moc on, já jsme šílení, video vám taky z první osoby ukáže jak úžasné je jet na motorce a tak celkově Vám ukáže jak šikovný motorkář je můj milý. A ano, jízdu na zadním kole zcela normálně provozuje se mnou. Je to riskantní, ale žijeme jen jednou...Trochu Vám video vysvětlím. Není normální když člověk spí s motorkou. Totiž, video má řekla bych symbolizovat lásku k motorce. Pro většinu motorkářů je jejich motorka srdeční záležitost, stroj na který nedají dopustit. K tomu trochu depresivně navazuje i písnička v pozadí originál je ZDE. A bylo mi řečeno, že samozřejmě i text má co dočinění se mnou protože mě dotyčný miluje a jsem na jeho motorce šperk. Ehm, dobře. Takže má být z videa cítit adrenalin, šílenost, láska ale zároveň klid. Jo a kdyby někoho zajímala píseň z konce Money, tak ta je ZDE. A až teď když jste tenhle zcela zbytečný odstavec přečetli vám povím, že tohle vysvětlení jste vlastně nemuseli vůbec číst protože je to nuda.

Další video je víc moje solovka. Na to se můžete podívat pod odstavcem. Joo, začátek je nudný. Ono je video celkově nudné a nemám k němu moc co vyprávět ale jízda ve stoje je zatím to jediné co umím. Když jsem tohle video ukázala nejdřív mým kamarádům, sprostě a jednoduše mi řekli že jsem šílená a mám slušně nakročeno k dárcovství. Hmm, nejsem si jistá jestli by moje orgány byly k dalšímu použití protože jsem nemocná a vadný kusy nikdo nechce. Říká se kdo nezažije nepochopí a já souhlasím. Ano, šílená asi jsem zvlášť když se do jízdy ve stoje pouštím bez letitých zkušeností ale ještě jsem nespadla a dokud nespadnu, budu to dělat pořád. Věřím si, zcela věřím sobě, jsem odhodlaná a to mi stačí.

Hodně lidí mi nevěřilo když jsem odcházela. V podstatě jsem doslova a do písmene tehdy před odchodem změnila svůj život. Tady jsem napsala spoustu věcí, mé sny ale řekněte mi co se mi doopravdy splnilo? Od začátku existence blogu jsem tady vypsala x článků o tom co chci. Žila jsem po boku někoho, s kým to nešlo a dotyčný mi v tom bránil. Ale realita je ještě horší. I mým kamarádům, rodině jsem řekla ,, Jo budu dělat tohle, mít tohle.'' Jenže? Já nic z toho co jsem řekla neudělala a ničeho jsem nedosáhla. Držela jsem se hodně při zemi s tím co chci. A teď? Můj současný muž mě ve všem 100%tně podporuje, tahle věta nebude vonět všem ale ANO i mě financuje, koupil mi již zmíněnou crossku, dres na dirtbike, kupuje mi oblečení, parfémy, šperky, financuje mi i ty jazykové kurzy, koupil mi silniční motorku, učil mě na ní, donutila jsem ho finančně podpořit psí útelek...a tak prostě. Jo, kde kdo by mě nazval zlatokopkou ale věřte, že si dnes a denně uvědomuji fakt, že nebít mého muže byla bych tam kde před půl rokem. Jsem mu za vše vděčná a nebít jeho psychické ale i finanční podpory nikdy bych si nesplnila své sny. Jinak VY co mě za to odsuzujete... Víte co? Běžtě do řiti kreténi. :P
Jak jsem říkala lidi se mi smáli jak pořád říkám to ta tam to ale ono nic. Takže jsem byla vlastně za lhářku. Je až neskutečné, i pro mně samotnou, jak daleko jsem se za půl roku dostala. Myslela jsem si o sobě že jsem dřevo, nikdy se nic nenaučím ale faktem je, že se učím neskutečně rychle. Vážení problém není mnohdy v nás samotných ale bohužel problém může být jen v lidech které máme kolem sebe v nebezpečné blízkosti. Některé lidi je lepší držet si dál od sebe ve vzdálenosti minimální 5-ti kilometrů. Jó to když vás okolí nepodpoří, bodejď že si pak připadáme jako nuly.

Jinak ještě ohledně mého skillu. Ten jsem nerozšířila jen v oblasti motorek a jazyků ale rovněž jsem se naučila vařit nová jídla. Inu, žena co umí vařit se v davu nikdy neztratí. V dnešní době pánové přeju hodně štěstí při výběru mezi šlapkama, šlapku s cooking skillem na úrovní dál než Ále jo čaj, kafe umím uvařit. Můžeme se jít najíst do restaurace. Nasrat vole! Budeš žrát po restauracích, ztloustneš a pak tě ani ta štětka po tvém boku nebude chtít. No jo, ale chápu dnešní dobu. Když má pán Mercedesa tříííííííííííídy eeeeSsSsS oželíme i pár špeků navíc. Ty vole seru tohle téma.

O třídu výš jsem také dotáhla střelbu. Pravidelně jsme chodili na střelnici a věřte, že i když jde jen o pitomý terč ve tvaru nějakého kreténa, nejvíc mě baví a bude bavit rozstřílet kulečník. Tím myslím místo mezi nohama. Jelikož jsem odhodlaná střílet jen na chlapa, věřte že ten kretén by chcípl s dírou ve varlatech. :P Neumím si představit lepší a víc sadistickou, ponižující smrt pro chlapa. Pak mě napadá kastrace zaživa ale bohužel tu bolest by žádný chlap moc dlouho nevydržel takže...I když co já vím? To by chtělo vyzkoušet. Ale raději popojedem.

Už bych tuhle shrnující slohovku mohla utnout. Ani nevím o čem psát. Vše podstatné už bylo řečeno. Když jsem se byla tuhle o víkendu projet na motorce, naprosto jsem si užívala krásu a přírodu svého kraje. Všude kolem byli mraky motorkářu kteří mě zdravili. Když jsem se zastavila na ''svačinu'' do Mekáče s nějakýma jsem se dokonce seznámila. Na moje poměry byli bůh ví proč až moc přátelští no ale prý chtěli moje číslo za účelem motorkářství. Ehm. Užívala jsem si naprosto všechno. Jela jsem nakoupit a každou část nákupu jsem nakoupila v jiném obchodě jako debil. Prostě jsem si užívala to, že jsem doma. Takže závěrem Vás zdravím. Některé více, někoho méně, někoho vůbec a jsem ráda že jsem o některé lidi celou dobu ani nezakopla. Rovněž jsem ráda, že jsem opět nezklouzla k hranici něčeho úchylného protože svůj současný život si nemůžu vynachválit. Nemusím svůj čas věnovat hodinám nějakého ať už chtěného nebo nechtěného bdsm. Nemám chuť 23 h denně svého partnera zabít. Jestli napíšu další článek...ani sama nevím. Nemám nějak chuť dál zase psát. Takže se pravděpodobně na nějakou dobu zas odmlčím :) ( pardon jestli někde najde pět měsíců místo šesti, původně jsem psala pět měsíců že jsem byla pryč ale ono to bylo delší dobu jak jsem potom zjistila a tak prostě jsem líné prase a nechtělo se mi to všude přepisovat )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 6. června 2017 v 14:29 | Reagovat

8-O he?

2 Akim Akim | E-mail | Web | 6. června 2017 v 14:49 | Reagovat

Vítej zpět, i když jen částečně. Hele normálně ti trošku závidím tu tvou akčnost a možná taky i trochu toho bohatého manžílka. Že já se nenarodil jako sexy kočička. Konečně máš štěstí na chlapa, což je boží, snad se to nezvrtne a nevyklube se z něho třeba masovej vrah, nebo obchodník s bílým masem, to bych ti fakt nepřál. Každopádně jsem rád, že jsi happy and free, moc ti to přeji. Měj se pořád stejně fajn, jako teď a zase se ozvi, ju. ;-)  :-)  :-)  :-)

3 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 6. června 2017 v 14:54 | Reagovat

[2]: Vole 8-O zrovna od tebe jsem čekala lepší vzkaz. Teda upřímně jsem nečekala žádný ale. Ty takový sex symbol, zvrhlík mi tu píšeš o prodejci s bílým masem? To není, ale vrah v menším či větším rozměru je ;-)

4 Akim Akim | E-mail | Web | 6. června 2017 v 15:21 | Reagovat

[3]: Já a sex symbol? Hmm. Když ty jsi najednou tak akční, že si proti tobě připadám, jak zpomalenej film. :-P  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

5 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 6. června 2017 v 15:32 | Reagovat

[4]: HHoubelec akční. Přibrala jsem 5 kilo :D Cvičím jógu a spěje to jen k tomu abych byla tlustá. Když já jsem za celý život nic nedokázala, nic neměla, nic nezažila tak mám potřebu t ztracené roky dohánět :-(

Jinak vůbec se netrap že nejsi žena. Ono taky není oč stát...Já vím, že to mají chlapy těžký. Slyšela jsem teď nedávno o nějakých zas nových požadavcích ze stran žen na muže. 8-O Ale pořád věřím tomu, že ne každá jsme svině. Hmm nezkoušel jsi třeba hledat na ''jiných'' stránkách?

6 Jana Jana | E-mail | Web | 6. června 2017 v 15:49 | Reagovat

Jsem ráda za ta videa, zapomněla jsem si o ně napsat a pak jsem si říkala, že to musím napravit příště ... To, co popisuješ při motorkách, to jsem cítila, když jsem jezdila parkur. Někdy mi to chybí, ale dnes už bych to asi nezvládla (moc strachu o všechno :D).

Jsem ráda, že jsi se našla a jsi spokojená.

7 Akim Akim | E-mail | Web | 6. června 2017 v 15:53 | Reagovat

[5]: Taky mám potřebu leccos dohánět, ale na rozdíl od tebe se mi to zatím moc neřadí. Ale co, snaha se počítá, ne? :-P

8 Petsuchos Petsuchos | E-mail | 6. června 2017 v 22:55 | Reagovat

Ahoj, tak to je fajn, že sis taky po čase udělala čas na malý report o svém aktuálním životě, občas jsme si tak povzdech, jak se asi máš, ale že tady se už nepotkáme, ale nakonec nic není na stálo, jak koukám :) S tím, že ses půl roku nekoukla do emailu od seznamu znamená jediné, že ti ho Seznam musel smazat, což je asi dost škoda.. A s tou kastrací zaživa, tak tak bohužel dopadl za první světový jeden asi generál, který bojoval s čs. legiema proti bolševikům, jméno teď z hlavy nedám, ale pamatuju si jeho podobenku a někdy bych časem našel i jméno. Tak tomu bolševici asi ještě vypíchli oči a pak ho zaživa kastrovaly. Ale u takovýhle věcí smrt nastává většinou vykrvácením.

9 navzdysam navzdysam | E-mail | Web | 7. června 2017 v 22:06 | Reagovat

Ahoj, jsem rád, že jsi zpět. Nebylo vůbec, co číst. Furt jenom samá politika ...

10 Kuba Kuba | 8. června 2017 v 20:59 | Reagovat

To první video je moc podařené. Je super, že žiješ jako nikdy. :) Užívejte! :)

11 Poppy Poppy | E-mail | Web | 9. června 2017 v 20:06 | Reagovat

Mě by zajímalo, cos udělala s pejskama? S Roxinkou a s tou druhou?

12 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 10. června 2017 v 20:51 | Reagovat

[11]: Poppy, mám tě za chytrou a rozumnou holku, a mám tě ráda, což se tady moc nevidí. A určitě je ti jasné že jsem pejsky doma nenechala. Ani kočku.

13 Poppy Poppy | E-mail | Web | 11. června 2017 v 10:49 | Reagovat

[12]: Tak jsem to samozřejmě nemyslela, spíš mi šlo o to, že tvé dřívější články o těch dvou (třech) mluvily docela často a teď jsi je zcela vypustila, tak mě jen zajímalo co se s nimi stalo. Vůbec to neber jako nějaké obviňování :)

14 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 11. června 2017 v 12:23 | Reagovat

[13]: Ne ne, neberu to jako obviňování. Ale moc není co, bych o nich napsala. Pejsci jsou zdraví, žádná změna za tu dobu nenastala a v tomhle směru vše zůstalo jak bylo. Ani narozky ještě ani jedna neměly :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama