Pouhé tři věci ke spokojenosti

26. ledna 2017 v 15:43 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Doufám že se máte výborně, stejně tak jako já protože mám opět jednou za týden dobrou, pozitvní náladu tak doufám že mi ji někdo brzy zkazí a já zase budu mít důvod k tomu být nasraná a rozčílit se ( vtip ). Inu... Věřte nevěřte můj domácí zvěřinec a nastávající manžel mě činí naprosto spokojenou. Jenže především zvířata mi dávají také denně pěkně zabrat. Naše Huski Lady Juschka pouští chlupy jako divá. Tedy, to dělá srst každého huskiho. Chlupy všude kam se podíváte, chomáček a při jemném zatahání za srst je téměř pravidelností že Vám v ruce zůstane chuchvalec chlupů. V době kdy jsem měla jen Roxanne jsem uklízela každý třetí den. Jenomže teď musím uklízet denně a občas dvakrát. Neříkám že mi to vadí...ale mám pocit že nedělám nic jiného. Ráno zametu, vysaju, odchlupím křesla a gauče vysavačem a speciální stěrkou která stírá srst z látkového gauče naprosto úžasně, vyčešu oba psi mým Furrynátorem, dám jim nažrat a z tohodle se pomalu stává denní nuda. Tihle dva velcí pesani mi sežerou prakticky půlku dne. Ale dobře mi tak aspoň nekynu jak buchta. Dalšího psa na starost jsem chtěla protože mám hodně volného času a nic nedělám, tak místo válení se peču a věnuju se psům a všechny kolem sebe včetně psů vykrmuju. A taky jsem happy doll?Pokud by někoho ( náhodou ) zájímal recept na můj nepečený jahodový fresh koláč - není to nic složité. Stačí sušenky, máslo, mascarpone, smetana, čerstvé jahody, jahodová šťáva z kompotu, želé. Pokud by to chtěl někdo zkusit a zajímalo Vás množství, stačí mi napsat. Ale nepeču jen pro nás. Jsem zastánkyní toho, že pes není odpadkový koš a neměl by jíst to co člověk nebo po nás něco dojídat. Jasně, když vařím mám pod nohama dvě úžasné asistentky. Sem tam jim něco dám protože ony se pak cítí přehlížené. Ale tím něco jim dám mám na mysli pouze čerstvou zeleninu a ovoce. Navíc moje fenečky jsou poměrně vybíravé. Jedna nežere mrtev, druhá ji miluje. Roxi mrkev nepozře ani syrovou, uvařenou, nastrouhanou, prostě ne. Opak je Juschka, ta ji miluje. Jablíčka? Ty jí obě ale rozdíl je v tom že Roxi bez problémů okouše celé jablko nebo nakrájené ale Juschka z nějakého mě neznámého důvodu sežere pouze jablko které je nastrouhané. Se slupkou klidně ale musí být postrouhané. Není to divný?

Já jsem právě nedávno takhle holky testovala pro budoucnost. U Roxi to vím, ale ani tu jsem z testu nevynechala. Nuže, jablko, jahody, borůvky, hrozny, mango to v rámci možností sní. Roxanne s tím probém nemá ale prostě Juschka je vybíravá. Jablíčko nastrouhat, jahody mi omáčej v jogurtu. Ano, ano. Syrová fresh jahoda jí moc neřekne. Tu jen znuděně olízne a tím končí jakože To myslíš vážně? To do mně nedostaneš. A tak jsem si vygooglila pár triků díky kterým pes sní to co třeba právě v tom samotném stavu ne. A tak jsem koupila ten nejvíc Bio jogurt ( tím myslím bez chemických přídavků atd. ) co jsem byla schopná najít, jahodu jsem v něm omočila a TADÁÁÁ! Takto jahodu snědla jako malinu. Jelikož našim psům nedávám to co jíme my, dělám čas od času domácí chuťovky pro psi. Na to používám čerstvé ovoce nebo zeleninu, kokosové mléko nebo olej, kukuřičkou mouku, karob a tak různě prostě věci bez těch sraček ( no hlavně že to psům nedávám ale sami to žerem...ehm...ok ). Psům totiž neškodí naše suroviny jako takového ale psům extrémně škodí ty éčka, emuglo-cosi, bla bla kdo se v tom má vyznat. A pak z toho mají pejsci alergii.

Já si tak říkám, jestli se takhle budu starat i o svoje děti, budou to ty nejzdravější děti. Chtěla bych napsat i nejšťastnější ale bohužel dětem k radosti nestačí jen kus mrkve a hračka ( haha ). Jó ono je zábavný děti dělat ale horší je pak ta starost a výchova. Ale můžu říct že se na kinde už těším. Já si pravidelnou péči a starostlivost nacvičím na dvou náročných psech a pak dítě zvládnu levou zadní. Ahaha, já vím fakt jsem vtipná.


Sem tam se mě někdo zeptá jestli jsem spokojená. Bez bdsm a těch blbostí kolem. Čas od času se nad tím zamyslím a k bdsm necítím nic. Nějaká touha po tom nechat se zbít...? Hmm, ne. Je totiž smutné, že si při slovu bdsm vybavím už jen a pouze aroganci, ego, namyšlenost, sebestřednost a prostě takové to Já jsem dokonalý, chyby nedělám, neomlouvám se tak děvko zklapni a raději mi ho vykuř a skákej jak pískám. No... příjde mi to smutné ale podstatě se mi z toho chce zvracet. Nejde o bdsm samotné, spíš lidi se kterýmy jsem ohledně této věci měla tu čest. Špatné, špatné...špatné moc. Na bdsm špatné vzpomínky nemám ale ty lidi. Není nic lepšího, než dát ruce pryč od takové věci. A teď? Mám úžasného chlapa. Máme denně úžasný sex, miluje mě a já jeho. Popravdě a upřímně přiznávám že můj nastávající má jistou míru arogance..., možná až větší míru toho co jsem schopná akceptovat. Na druhou stranu uznávám, že jistou aroganci by kvůli své práci mít měl a díky tomu si jistým způsobem buduje respekt a schvaluju to. Avšak na mně díky bohu arogantní není. Jakožto chlap používající rozum dokáže rozeznat práci od toho že je doma a na mně je milý. Aroganci a podobné hnusy si ani líbit nenechám, což byl také důvod proč jsem dalšího chlapa kopla do prdele. No jo, ta neschopnost rozeznat co se sluší a patří...


Takže ano, jsem spokojená. K večeru se můj muž vrátí domů, přiveze víno, občas nákup pokud mu napíšu seznam, zajdeme spolu večer na procházku s pejskama, pak si s vínem sedneme k tv nebo k filmu anebo si jen tak povídame, hrajeme se psi. Dalo by se říct že mi nic nechybí. A věřte, že k tomu nepotřebuju žádné obojky ani si nechat poroučet kdy mám kouřit péro nebo se nemusím přemáhat k nějakému hraní na které nemám náladu. To je totiž přesně to co mě časem vytáčí. Musíš...Nemusím nic a když nechci je to zle. Néé. Vážně, tenhle svět pro mně už není a nebude. Normální sex mě uspokojuje. I když, co je normální. Dostává se mi drsného sexu, jemnému, sexu do zadku, hraní si s dildama. Mám kolem sebe lidi, které mám upřímně ráda a nemusím se kvůli někomu překvařovat nebo se přemáhat k něčemu na co nemám náladu. Jednoduše když jsem unavená nebo prostě jen nechci není to problém nikdy, a klidně celý týden. Můj manžel za tím neshledává nic podezřelého. V minulosti když jsem nechtěla určitou věc třeba týden, bylo to u protějšku považováno za podivné. Bylo to vnímáno jako něco co mám proti partnerovi. Víte, myslím tím že on si myslel že dělá něco špatně a pořád se rýpal v tom proč nechci a nacházel v tom neprávem pouze nelogické a zbytečně složité důvody proč NEchci.


Jasně, já jsem občas složitý člověk, trpím častou únavou a někdy prostě nemám náladu. Jen tak, žádná nenávist nebo averze. Jednoduše řečeno nejčastěji mě trápí únava a prostě jsem svým způsobem líný člověk a jen se mi nechce. Sem tam ( pořád ) se chci válet u televize a nic nedělat. Jakožto sem tam nenáročné osobě mi stačí pouhá přítomnost druhé osoby. Takže občas, jen stačí přestat přemýšlet vědecko-fantas-magoricky. Takže ke spokojenosti mi stačí moji dva pejsci a perfektní manžel kterého za nic na světě nevyměním.

Mimochodem slyšeli jste někdy vytí huskiho? Takhle žádný pes nevyje. Jejich vytí je specifické a nahání husinu. ♥

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 26. ledna 2017 v 16:29

Takže ta perverzní a neustále nadržená Porcelánka je navždy pryč, místo ní tady máme psí maminu. Inu vítej. Jsem moc rád, že jsi happy, moc ti to přeji.

To vití je úžasné, je v něm slyšet silná osobnost, na druhou stranu ale slyšíš nářek tak dojemný, že člověku až slza ukápne. ;-)  :-)

Nabízí se otázka, co ty si myslíš o psech a novorozeňatech v jedné domácnosti, já si to například neumím moc představit, děti potřebují svou péči, psíci též, dá se to všechno stíhat? ;-)  :-P  :-D

2 Jana Jana | E-mail | Web | 26. ledna 2017 v 17:49

Měla jsem čest poznat lidi z "komunity" a vím, o čem mluvíš. tedy se ti nedivím, že to nechceš :) A závidím víno :D :D Já nesmím a trochu mne to už štve, jakože mám tik po sklence :D A právě mi spadl kocour do vany, takže si s úklidem asi zadám jako ty...

PS: nová psice je boží, a to Husky moc nemusím! Ale je fakt moc pěkná!

3 porcelanovapanna porcelanovapanna | 26. ledna 2017 v 18:27

[1]: Nadržená jsem furt, pouze jsem dala ruce pryč od bdsm.

Až budou děti...tak se zblázníme. Inu, pesany zapřáhnu před kočárek a pomalu potáhnou :-D Hah, ne tak mám kolem ochotné lidi a když bude třeba někdo pomůže aspoň se psama. Malé děti v rodině mám a reagují pozitivně. Rox je v podstatě zvyklá Jus nemá ráda tahání za ocas a ohání se ale to je vše...

[2]: Bohužel :-? I ti se kterýma jsem strávila sotva pár hodin mě dostatečně odradili. Dominantní neznamená být arogantní šulin. Alé, to...no mlčím :-|

Hm, kdybych nemohla víno... 8-O No to né! O_O Na to ani nemyslím. To by byl konec [:tired:] Možná si zakládám na alkoholismu :-D

Btw děěěěkujůůůů :-* Oni jsou takový hafo fluffy ^^

4 Akim Akim | E-mail | Web | 26. ledna 2017 v 19:31

[3]: O tom nepochybuji. :-P  :D

Víš co, ono je to ošemetné, mé malé sestřenici se stalo, že špatně objala psa který ji znal a on se ohnal a pokousal ji na hlavičce, nebylo to nějak brutální, ale nějaká krev tekla. Neříkám, že je to možné, ale stát se to zkrátka může.

5 Akim Akim | E-mail | Web | 26. ledna 2017 v 19:32

[4]: ...že je to běžné...

6 Missariel Missariel | Web | 27. ledna 2017 v 16:48

Skvělá přeměna ze sexuální dračice na krotkou psí mamču. Ale proč ne, já jsem taky měla psíka, Boloňáka, ale už mi odešel do psího nebe. A mé mládí raději nebudu rozebírat. :-)

7 Jana Jana | E-mail | Web | 27. ledna 2017 v 21:28

[3]: Vidíš, mluvil ze mně absTák - nevadila mi kočka spadená ve vaně (pak si ta trdlina podpálila ocas o svíčku na vaně) ... Ale je fakt, že víno mi někdy dost chybí no ... A i přítel říkal, že ta tvoje čubinka má takový normální obličej, proto se mi líbí :)

8 porcelanovapanna porcelanovapanna | 27. ledna 2017 v 22:56

[6]: No jo , jednou každý konečně vystřízliví a zapne mozek... Nemůžu se plácat v ničem celý život. Popravdě v tom co mě nebaví...nebavilo.

[7]: :D  :D dobrá kočka. V pohodě je? Jak je myšleno to normální obličej. Huskyové nemají norm obličej? ^^

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama