Kdo má ty názvy furt vymýšlet...?

5. ledna 2017 v 16:08 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Můžu si říct konečně! Konečně mi můžu z imaginárního seznamu přání odškrtnout: natočit a veřejně publikovat masturbační video a rovněž natočit a publikovat šukací video s partneram. YAY! Můj snoubenec ( tohle pojmenování zní blbě ale budiž ) měl jako jediný ze všech mých partnerů dost velké koule na to aby se mnou natočil mrd-ací video pro veřejnost. A co víc?! Je to sex do zadku. Úúúú... Chápu, že většina z Vás moje nadšení se mnou nesdílí ale mě se konečně po jaké době plní takřka všechna přání, nejen sexuální. Předpokládám, že moje exhibicionistické chutě jsou teď na dlouho uspokojeny. Ono se často říká a chodí to tak, že před svatbou nám chlap splní naprosto všechno i to co nám na očích a v kundě nevidí a po svatbě to bude nuda a nehne ani prstem. Ále, já mám nějak problém tomu věřit protože mám na to arzenál bičů. Upřímně, s žádným partnerem jsme se ještě tak moc nedoplňovali jako teď s mým nastávajícím. Ono je to prosté. On dává dostatečný prostor pro moji vnitřní mrchu. Rozhodně nejde o BDSM. Od toho jsem nejspíš už navždy ( díky bohu ) odešla a nechci se vracet k bití, submisivitě, snad ani k dominanci a tak celkově všechny hračky co jsem měla jsem zamkla do tmy, do skřině a veškeré vybavení jsem zamkla jednou pro vždy na zámek. Zní to jako konec? Možná...


Nebo jako začátek... Já vlastně ani přesně nevím kdy jsem si řekla Tak a dost. Možná to přišlo s dalším šíleně nepovedeným vztahem, osobností člověka a ten zápor k BDSM se projevil až postupně. Možná to způsobila nedávná žádost o ruku a můj mozek, tělo automaticky přepli na režim normálního simulátoru života The Sims po kterém jsem hrozně moc před x lety toužila. Kdysi jsem toužila po tom mít přítele/manžela, abychom měli spolu děti, vychovávali je, sledovali jak rostou, užívali si společné dovolené...Ode mne to zní možná divně. Často jsem se na blogu prezentovala jako ujetá, nadržená kachna která vlastně ani neví co chce. Dost možná jsem to nevěděla a musel přijít další kopanec od života. Nu věřte že jsem se tak o 90% zklidnila, zmírnila a opravdu ani sama ze sebe necítím že jsem to co jsem byla dřív.

Hele může přijít v životě člověka situace, nebo chvíle kdy se zničeho nic změníte? Jakoby dospějete a řeknete si Tohle je to co jsem kdysi chtěl/a ale nebylo to možné. A v důsledku toho že to ''nebylo'' možné děláme to co děláme a možná to ani dělat nechceme, ale protože nemáme to co nejvíc chceme děláme něco jiné, co bychom běžně nedělali a to jen proto aby jsme svoji prvotní touhu a přání potlačili? Něčím ten nedostatek nahradíme a myslíme si že to už nechceme ale když to příjde a my můžeme mít to co jsme si před lety přáli, objeví se touha mít to protože to bylo naše najvětší přání avšak jen potlačené. JEŽIŠ! Filosofka ópravdu nejsem. Maximálně mi straší ve věži. Eh heleďte raději toho nechám a doufám že mě alespoň jeden člověk pochopil.


Nemůžu zapomenout a musím zavzpomínat na Nový rok? Užili jste si ho? Já rozhodně ano! I když... přiznávám že úplně, úplně jinak než bylo v původném plánu. Každopádně ne nějak špatně, naopak. Užila jsem si Silvestr úžasně jen o nějaký 1700 km dál od domova a v pořádném sněhu! Ach, docela mi tady doma sníh chybí. Bůh je mi svědkem že zimu jako mráz nemám ráda ale pod sněhem je všechno sakra pěknější. Hustě zasněžená krajina nebo i město, vesnice mají pro mně neodolatelnou atmosféru. Takovou...řekla bych těžkou, přikrytou, nadáchanou, kouzelnou a v zasněžené noci bych se mohla procházet hodiny a stavět sněhuláky před domem jako děcko. Ale tady si musíme vystačit s 2cm sněhu...Okay....Jo....Do toho můžu akorát odtisknout zadek.

Mimo našeho velkého výletu se mi doma již třetím dnem dělá nový kuchyň. Teda, ono se to samo nedělá nejsem Hermiona. Pracuje na tom můj nastavající se svým kamarádem. Ha ha no to bude pěkný fušér. Ne, sranduju chlap je to moc šikovný. Na první pohled by jste řekli že bude na kladivo koukat jako tele na nové vrata a manuální práce mu nic neříká ale opak je pravdou. Mám moc šikovného a ke všemu moc pěkného ( konečně ), kreativního ( o5 konečně ) chlapa a v podstatě celou kuchyň vzhledově navrhl sám a sám chce vše postavit a zprovoznit. Ehm...s kamarádem ovšem. Od doby co jsem si ho nastěhovala domů, slýchám skoro denně co by mohlo být jinak a přestavěné. Říkáte si ale to nejde, to nemůžu jsem v podnájmu. Kdepak. Hned po vánocích jsme dům odkoupili a je můj - náš. Ne kecám jen můj takže když mě nasere, bude nejdřív spát v pelechu pro Roxi, pejsek nahradí místo po něm a když ne... poletí ze dveří tašky a hned po nich on jako v animáči. Muhahaha. Ále nééé, jsem to ale zlá. Dělám si jen hnusnou legraci jako mrcha. Taková nejsem, vážně ne. Ale musím to nudné psaní proložit trochou zlomyslnosti. (◣_◢)

No...kuchyň byla poměrně stará. Spoustá věcí už nedržela tak jak má. Když jsem otevřela vrchní škříňku, dvířka mi zůstavaly čas od času v ruce, polička s talířky mi rupla uplně takže z talířků bylo puzzle. Jednoduše to nebylo moc dobré. A tak se již brzy dočkám moderní, zcela přestavěné kuchyňky. To se bude hned lépe vařit. Já se omlouvám, že už nepíšu nějak moc zvrhlosti nebo něco co lidi vzrušuje ale...ono to nejde pořád...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petsuchos Petsuchos | E-mail | 5. ledna 2017 v 16:15

Takže si mu nakonec řekla ano, i když je starší? Nebo je to ještě nějaký jiný snoubenec, který mi unikl? Ale moc krásná idylka :)

2 Porcelánová panna Porcelánová panna | 5. ledna 2017 v 16:32

[1]: Nikoliv, to je ten stejný. A je mu 27 mezi náma je min věkový rozdíl

3 Hrobárka Hrobárka | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 16:42

:-D  :-D  :-D Tie pocity dokonale poznám ...
Život je vážne funny 8-)

4 V. V. | 5. ledna 2017 v 16:55

gratuluju

5 Špenátka Špenátka | Web | 5. ledna 2017 v 18:35

Ahoj,

super styl psaní :) tak doufám, že teda v budoucnu narazím na nějakou "zvrhlost"

I když představa nový kuchyně je taky moc fajn :D

nevím, jak je to dlouho, ale gratuluju k zasnoubení a že jsi našla někoho tak "na stejné vlně" jako ty :)

6 Akim Akim | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 19:51

1. Kde se dají shlédnout ta tvoje videa?

2. Co Evička, tu jsi vykopla na ulici?

Sakra, to jsou změny u tebe, za chvíli oznámíš, že jsi v očekávání, ne? Tedy, ne, že bych ti to nepřál. To právě naopak, hřeje mě, že jsi happy and free. Jen trošku zírám. :-P  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D :D  :D  :D  :D  :D

7 Porcelánová panna Porcelánová panna | 5. ledna 2017 v 20:06

[6]: 1 - na internetu :D pošlu osobně
2 - ne. Evička dostala před čtvrt rokem k narozeninám byt darem. Nikdo v něm ale nebydlel a tak teď bydlí tam ve vedlejší vesnici, navštěvujeme se :-)

Jinak taky si říkám kdy na mně příjde chuť po děcku 8-O Ale čas, čas,čas....není kam spěchat tak uplně. Tohle všechno teď stačí už tak je toho moc. To víš...musela jsem se nějak rozhodnout. Dostala jsem nabídku kterou bych dost možná už nikdy nedostala. Navíc od člověka se kterým si x let rozumím. Ale toho proč říct ANO je hrozně moc. Navíc ani nechci dál životem nacházet podobné či stejné kretény jako v minulosti. Nechci být znovu a znovu zklamaná z toho že nemám co chci a mít to nebudu. Už nikdy nechci to co jsem (ne)měla doteď :-)

8 Akim Akim | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 20:16

[7]:

1. Pošli určitě, rád juknu.
2. Bylo mi jasné, že bys Evičku nenechala ve štychu, ale bylo nutné se pro jistotu optat. :-P  :D  :D  :D  :D

Vidíš, vidíš, já už jsem ti před dávnou dobou psal, že se měníš, že máš v sobě spousta citů, že nejsi jen "perverzní, sexuální mašina," jak ses prezentovala dřív. Mám obrovskou radost, že jsi svá a šťastná. Moc ti to přeji. ;-)  :-)  :-)  :-)

9 Elbrus Elbrus | 5. ledna 2017 v 20:16

Gratuluju k zasnoubení. A pěkný fotky z Petrohradu (snad?), taky bych se tam někdy rád podíval.

Jedno video, o kterém si myslím, že by mohlo být tvoje jsem našel. Asi mi nepotvrdíš, zda jsem se trefil, co?

10 Porcelánová panna Porcelánová panna | 5. ledna 2017 v 20:38

[8]: Nu a věř tomu, že jsem některé dodnes nepřesvědčila o tom že opravdu zlá nejsem a někdo má na mně pořád názor že jsem jen a jen 100%tní mrcha bez citu :-)

[9]: Ano Petrohrad. Odsaď pochází můj budoucí manžel. Btw - NE,, nevím tak co by jsi z toho měl...

11 Akim Akim | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 20:48

[10]: Já už dávno vím, že tomu tak není. ;-)  :-)  :-)

12 Bordelář Bordelář | Web | 5. ledna 2017 v 20:48

Mívala jsem kdysi ráda
to okolo maso-sada.
Teď už mě ty věci serou
a masturbuji před kamerou :-D

13 Porcelánová panna Porcelánová panna | 5. ledna 2017 v 20:50

[12]: :-D  :-D  :-D  :-D ááááá dobře týýýýýýýý!!!!!! ♥♥♥♥ to je mooooooc hruté :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D MEGA THUMBS UPPPP

14 Láďa Láďa | 5. ledna 2017 v 20:54

Cituju: ,,...Ono se často říká a chodí to tak, že před svatbou nám chlap splní naprosto všechno i to co nám na očích a v kundě nevidí a po svatbě to bude nuda a nehne ani prstem. Ále, já mám nějak problém tomu věřit protože mám na to arzenál bičů. '' . To celé,mě dostalo :D Hodně lidí Denisovi Tvoji ruku závidí a někdo by ti ji klidně ukousl a vzal pro sebe. :-D Gratuluju, rozhodla jsi se správně.

15 Bordelář Bordelář | Web | 6. ledna 2017 v 18:26

[13]: :-D dík

16 Jana Jana | E-mail | Web | 7. ledna 2017 v 10:36

Jsem ráda že o tom pises a ze já nevypadá blbe se svymi představami před svatbou a po ní :) A pokud bych směla požádat o video - pošleš?  :)

17 Porcelánová panna Porcelánová panna | 7. ledna 2017 v 13:32

[16]: Jasně pošlu na mail ale nečekala jsem to od tebe :-D

18 Natálie Natálie | Web | 8. ledna 2017 v 17:02

tak tohle znám.. já se teď taky pokokuším o změnu, protože každého kluka co jsem měla jsem podvedla.. něco mi v tom vztahu chybělo a já si to neuměla přiznat.. a nejhůř to odnesl můj druhý přítel, který byl podveden nesčetněkrát.. a ani o tom neví.. a přeju ať ti to s přítelem vyjde... :)

19 Mirek Mirek | E-mail | 14. ledna 2017 v 21:48

Ahoj,
gratuluju, ale trochu se bojí o ztrátu tohoto blogu. Taky bych asi potřeboval podobnou změnu. Můžu taky porosit o odkaz.

20 Pavel Pavel | E-mail | 26. ledna 2017 v 8:38

Ahoj,
Odklon od BDSM jsem zazil u sve kamaradky. Myslim ze to melo stejny prubeh jako u tebe.

Myslis ze bych te mohl pozadat o odkaz na zminovana videa?

P.

21 Sebaschal Sebaschal | E-mail | 3. února 2017 v 8:44

Ahoj, skvělé články, moc ti to přeji :-)
Už mi chybí ty perverznosti ale chápu že to nejde pořád, myslíš že bys mi poslala odkaz na video? Děkuji. S.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama