Arrivederci

30. ledna 2017 v 11:43 | Porcelánová panna

Možná to někdo čekal...já rozhodně. Stejně tak jako skončil Standa po 9-ti letech já končím po dvou. Nějakou dobu o tom už přemýšlím a rozhodla jsem se definitivně. S TÍMTO BLOGEM KONČÍM, toto je poslední článek a další zde už nikdy, nikdy nebude. Důvodů je několik. Především můj čas. Mám pejsky náročné na péči, začala jsem pracovat z domova, každý druhý den jezdím do Brna, medituju a začala jsem se konečně věnovat svým koníčkům. Psaní je mojí vášní ale víte...Můj blog měl být o bdsm a to se mi díky lidem natolik zhnusilo, že na tuhle věc nemám už pomyšlení. Stručně řečeno nemám o čem psát. Moje poslední články se dávno bdsm netýkají a jen v nich dokola kecám jak je mi myšlenka na bdsm nepříjemná protože si vybavím pouze, pouze aroganci tehdejších lidí resp. mužů.
Co říct dál...? Budu se vdávat, mám muže, budu se stěhovat, čeká mě neskutečně moc výletů a dovolených a konečně můžu říct že blog k životu nepotřebuju. Asi jednou v životě opravdu dělám to co chci, baví mě to. Tenhle blog rušit nebudu, příjde mi škoda abych smazala svoji myslím že 2 - 3 letou práci. Poznala jsem díky blogu super lidi a nejvíc z těch všech lidí mi k srdci přirostla Kočkomilka Janča. Ačkoliv jsem k ní v začátcích blogu nebyla milá, zjistila jsem že je to super holka a má srdce na pravém místě. Ostatně její blog budu číst dál i když už psát nebudu.
Víte, já tady totiž nechci psát o něčem co nemá se sexem co dočinění protože můj blog byl jasně zaměřený. Jenomže když to shrnu v bdsm vztahu jsem jsem byla vždy šťastná chvíli a pak to nikam nevedlo. Vždy jsem začala být dřív nebo později nešťastná. A víte proč? BDSM jednoduše není věc která by mě činila nadosmrti šťastnou protože mě to časem začlo štvát a bylo to něco co jsem vlastně vůbec nechtěla. Není tajemství že jsem si tím jen kompenzovala to co nemám. Neměla jsem normální život, žádnou vidinu do budoucna a tak jsem se začala hrnout do extrému abych zastínila to jak mi chybí normální život. Myslela jsem že je bdsm něco co opravdu chci a vydrží mi to několik let do budoucna ale to, že se mi bdsm začalo po pár měsících hnusit je jen důkaz toho že tenhle svět není pro mně. V úvodu každého vztahu jsem neměla problém, ale jak šly dny moje touha po tom nechat si nařezat rychle klesala pod bod mrazu a já jsem pak neměla náladu nechat si cokoliv udělat. Přestávalo mě to bavit.
Ano, byla jsem čas od času šťastná ale to byly jen dva měsíce ( a to ještě ne celé ) z pěti. Nevím... Už poslední vztah byl takový...kdy jsem si řekla...to opravdu ne tohle. Fakt ne, hele, tohle už nikdy. Stalo se to že na to už nemám. OPRAVDU děkuji lidem v minulosti díky kterým jsem si, sice hnusně, ale uvědomila že tenhle svět pro mně není a nikdy už nebude. Já opravdu nemám na to abych snášela aroganci, egoismus a podobné chování. Moje povaha je poměrně konfliktní a takové chování mužl vůči mě dokážu trpět fakt krátkou a omezenou dobu. Jasně, nesmím svoje ''prozření'' házet jen na chlapy. Jak jsem před chvílí zmínila, nemám na to ani povahu. Jsem znamením beran. Já na tyhle věci nějak moc nevěřím ale je pravdou že se berani neradi nechávají řídit. Já jsem takové ''řízení se'' vydržela vždy jen chvíli. Ostatně moji orientaci na switch asi způsobilo právě tohle že se nenechám a nedokážu být dlouhodobě řízená. Jistým způsobem potřebuju být agresivní a já musím být ta která někoho řídí a šéfuje. Jenomže...v mém posledním BDSM vztahu jsem po pár měsících přišla tehdy o Mikoho a neměla jsem koho řídit. Tudíž partnerova abnormální snaha mě pořád dokola řídit, jeho arogance a sobeckost, to všechno mě začalo vytáčet do ruda a já jsem měla chuť mu rozpárat ksicht. Já jsem tu nikoho nechtěla házet špínu ale někdo se mě ptal proč nemám Mikyho? No proč asi že...? Kvůli expřítelově sobeckosti a žárlivosti. Dala jsem přednost jemu a to byla chyba. Ehm.

ALE! Nemám o čem psát, takže psát nebudu. Bezesrandy mě to už ani trochu nebaví. K bdsm se již nikdy, nikdy, nikdy nevrátím protože mám z toho...celého jen husinu a moc nepěkné vzpomínky. Ovšem, na druhou stranu mi to dalo zkušenosti do života a vyzkoušela jsem to o čem někteří jen sní. Tahle komunita a stránka života pro mně definitivně a nadobro skončila. Zastihnete mě už tak maximálně na mailu. Jó..., kdybych někdy zase psát začala tak už jedině o psech a vaření + pečení. To je to co mě baví. Vždy mě to bavilo ale nedávala jsem tomu prostor. A pejsci? Pes je úžasné, věrné stvoření, milé, chlupaté, prostě úžasné. ♥ Takže se Vámi loučím. Jedna část nebo chcete-li etapa života končí ale netřeba smutnit - další etapa začíná. Užijte si ''brzy'' nastávající kvetoucí jaro, následující doufám že horké léto, krásný listy propadaný podzim a opět...krásně zasněženou a promrzlou zimu. A tak stááále dokola. AHOJ! Pp ♥


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kouzelnakrajina kouzelnakrajina | Web | 30. ledna 2017 v 12:58

krásná panenka, tak se měj a hodně úspěchů v reálném životě ti přeju.. :-)

2 Akim Akim | E-mail | Web | 30. ledna 2017 v 13:30

Jsem naměkko, takže to zkrátím. Mám tě moc rád, budeš mi chybět a bude se mi po tobě stýskat. Do budoucna ti přeji jen to nejlepší. Ach jo - I LOVE PP. :-(  :-)

PS: Od začátku jsem věděl, že máš v sobě více něhy a lásky, než jsi byla ochotna přiznat okolí i sama sobě. ;-)  :-)

Přemýšlím, jak se s tebou rozloučit stylově. Už vím, až budu dnes onanovat, budu myslet jen a jen na tebe. :-P  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Sbohem perverzačko, bylo nám s tebou krásně!

3 porcelanovapanna porcelanovapanna | 30. ledna 2017 v 14:12

[2]: Můžeme zůstat v kontaktu na mailu a sem tam si napsat jak se máme :-) Děkuju

4 Akim Akim | E-mail | Web | 30. ledna 2017 v 14:14

[3]: No s tím počítám. :-P :D  :D  :D

5 Jana Jana | E-mail | Web | 30. ledna 2017 v 15:10

Doufám, že spolu zůstaneme v kontaktu alespoň na mailu :)

6 Standa Standa | Web | 30. ledna 2017 v 16:11

Sbohem. A hodně štěstí :)

7 porcelanovapanna porcelanovapanna | 30. ledna 2017 v 18:33

[5]: Rozhodně ^^ mám tě uloženou ♥

[6]: Jééé, děkuju :-)

8 Elbrus Elbrus | 30. ledna 2017 v 19:04

Škoda, tvoje články se mi hezky četly (i ty co s BDSM neměly ni společnýho). Děkuju za ně.

Měj se dobře a buď šťastná v životě bez blogu.

9 padesatka padesatka | E-mail | Web | 30. ledna 2017 v 20:42

Jó, tak to na tom světě chodí...
Asi jsi dospěla a báječně si rozumíš. Hodně štěstí.. :-)

10 Petsuchos Petsuchos | E-mail | 31. ledna 2017 v 14:54

Super, že nejsi fatalistka a blog jako takový nerušíš, že i když to už není aktuální, tak tu ty super články zůstanou :)

11 Sandra Sandra | Web | 31. ledna 2017 v 16:55

Každý jednou někam dojde a s něčím chce skončit a hodit to za hlavu. To, co bylo, jako bdsm, to se určitě nepostará o šťastný rodinný život. Proto držím pěsti, to nosí štěstí.

12 Jana Jana | E-mail | Web | 2. února 2017 v 16:15

[11]:U někoho ano, u někoho ne :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama