Víte, když já jsem tak líná

14. prosince 2016 v 12:52 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Ach...Mohla bych Vám tu povídat o tom proč jsem tak dlouho nic neštěkla, ale to přece není tak zajímvavé. Stručně řečeno nebylo kdy a tak nějak se mi nechtělo. Ježiš mě ta lenost jednou zabije. Ale už pár dnů si říkám, že bych měla něco napsat a aspoň trochu informovat svoje ''věrné'' čtenáře o tom co se děje. K mému překvapení jsem zjistila, že i když nepíšu a měla jsem delší odmlku pořád jsou lidé kteří mě čtou, navštěvují můj blog a koukají jestli něco přibylo. Upřímně pod tímto článkem nečekám rekord v komentářích protože moje absence zde se prostě ať chci nebo ne značně projevila. Přestala jsem psát v době, kdy mi návštěvnost skutečně kvetla do výšin. Inu uškodila jsem tím jen sama sobě, nikomu to za vinu nedávám a holt stalo se. Tak teď sama sebe uvítám zpět: Vítej zpět Panenko a pověz nám něco nového. Nuže dobrá! (tvl...) První věc je ta že zhruba před měsícem se ke mne definitivně a natrvalo nastěhovala moje nejmilejší, nejúžasnější a tak prostě nej ve všem moje přítelkyně Evičká. Ano, přítelkyně. Asi Vám nemusím říkat proč přítelkyně ale raději zmíním že tak nějak spolu prostě jakoby chodíme. Psychicky i fyzicky. Upřímně mě to skoro děsí. Od doby co spolu ofiko bydlíme jsem šťastná jako nikdy. Nejsem ve stresu, nerozčiluju se, s Evičkou jsme se ani jednou nehádaly. Máme pro x věcí stejný vkus, stejné názory... Jednoduše jsem si lepší spolubydlící a přítelkyni v jednom nemohla přát. A musím říct, že si toho nejvíc vážím. Je úžasné spát vedle tak úžasné ženy která mě má ráda, usínáme v objetí, ruku v ruce, v nohách nám spokojeně spinká Roxinka a v podstatě nám nic nechybí. Když tohle píšu přiznávám že si připadám trochu divně. Nikdy mě totiž nenapadlo že budu žít se ženou a budu se cítit tak happy. Člověk v životě potká jen opravdu malý počet skutečných přátel a ještě menší počet těch kterým se říká spřízněná duše. V životě potkáte jen jednoho partnera u kterého budete cítit že s ním chcete být klidně do konce života a uděláte pro to cokoliv.


Jestli Vás zajímá co pro mne teď znamenají muži, tak přiznávám že vlastně nevím. S ex přítelem jsem vztah ukončila teprve před pár dny a ty dny dokážu spočítat na prstech jedné ruky. Ani nevím jestli mě to mrzí a měla bych být smutná. Víte, já jsem vztah vlastně ukončit nechtěla ale než jsem nějak stihla vše říct bylo mezi náma jen z nějakého důvodu mlčení. Poslední moje zpráva byla taková, že jsem ex přítele zvala k sobě na Vánoce. Ano, pozvala jsem ho na Vánoce společně s Evičkou. Ale já se jen zeptala jestli nechce přijet, čekala jsem na reakci a pak bych vše nějak vysvětlila a rozumně podala. Avšak... odmítl. Prostý zápor NE mi stačil a já jsem neměla další důvody ve vztahu setrvat a cokoliv dál vysvětlovat. Ona by stačila odpověď z jeho strany více obsáhlá ne strohá a stručná, skoro urážející. V kladnějším případě bych totiž měla hned x dalších řešení. Setkání dřív, sms vysvětlení, omluva. Avšak nic z toho se nekonalo, vztah jsem definitivně ukončila a já si s tímto dál nehodlám lámat hlavu. Snahu jsem měla a nebudu se snažit tam kde o to protějšek nestojí. Jednoduše jsem ve vztahu neviděla nic přínosného ani lákavého.

A tak mi zbyla jen Evička. Takže nějaké sexování ve třech se konat nebude ani svátky ve třech v klidné náladě na vesnici. Asi jsem si to moc malovala růžově. Evičká, já, on filmy či pohádky v tv, víno, punč, tuna jídla, cukroví co s Evičku děláme, stromeček, dárky. Nečekala jsem NE od člověka který se ke mne zuby nehty půl roku cpal. Hmm... teď se hluboce zamýšlím a v hlavě mám jakoby dutě ( ale to mám pořád ). Sakra kdy konečně přestanu být ta naivka co doufá v klid, mír a pohodu na všech frontách? Ha! Nikdy! Ále co. My si to užijeme i ve dvou nebo někoho prostě přizveme. Znám bohužel dost lidí kteří budou na Vánoce sami, nemají partnera. Třeba takový Láďa. Ten je už třetí Vánoce sám. Nevím jak jiným ale tohle mi příjde hodně smutné.

Třeba to ve finále skončí tak, že budeme samy. Možná ani to není špatné a nepochybuju o tom že si to užijeme i ve dvou. Každopádně už teď můžu říct že to asi budou mé nejlépe strávené Vánoce. Nevím čím to je, asi čím jsem starší tím víc si užívám to kolem. Co dělám, s kým to dělám a jsem za to moc vděčná.

Jestli Vás zajímá co já a bdsm...tak...řekla bych že dobrý. Nějak jsem to přestala potřebovat. Samozřejmě ne uplně. Zasvětila jsem do všeho Evičku (jak jinak). Sem tam, skutečně čas od času jsem dominantní já k ní a pak zase naopak. Mnohem více si užíváme jedna druhé. Ať už po erotické stránce nebo životní. Naše ero hrátky nejsou vždy o bdsm, právěže vyjímečně a když už na to příjde skutečně to stojí za to. V životě jsem se rozhodla x krát špatně, sem tam jsem něčeho litovala ale teď lituju toho že jsem si Evičku k sobě nenastěhovala dřív.

Vánoce máme v podstatě vyřešené. Ve dvou nebo třech. Vlastně třech určitě musím počítat i Roxinku takže čtyřech možná. Asi jsem blázen ale kupuju dárečky i pro psa...Že mi hrabe není nic nové ale já ji prostě miluju. Její jemnou, chlupatou, roztomilou, věrnou osobnost. Další věcí je Silvestr. Oooo anoo,, závěrečně-roční ožíračka a bude stát za to. Evička má rodinu v Jeseníkách, která vlastní pěkný hotýlek kousek od sjezdovky takže tohle bude můj první Silvestr na horách a sněhu. Opět jsem chtěla pozvat ex přítele...Ale jak rozum podstrkuje je to ex a nebudu ho zvát nikam ani jako kamaráda protože to kamarád není.

Víc asi nemám co bych pro blog sdělila. Ráda bych řekla že jsem zdravá a šťastná ale jsem jen jedno a zrovna zdravá nejsem. No jo, ten můj kašel stále a imunita. Musím se přiznat, že mě dnešní psaní článku neskutečně těší. Těšila jsem se až se konečně zase ozvu, vypíšu se, podělím se. Samozřejmě jsem nenapsala vše co bych chtěla a doufám že se do vánoc ještě ozvu, maximálně do Nového roku. Moji milý, jsem ráda že mám blog, že mám Vás, já jsem šťastná, klidná, nenudím se, mám úžasnou přítelkyni, nejvíc super pejska. Věrného, hodného. A tak doufám že jste alespoň z poloviny tak šťastní jako já. Jak se říká na Vánoce nemá být nikdo sám tak doufám že taky nikdo ze čtenářů nebude. Jestli jo, tak mi napište do mailu. Doufám že svoje milé příbuzné obdarujete dárky aspoň jednou za rok. Doufám že nemáte na někoho pifku protože je dobré zamyslet se nad tím, že všichni jsme jen lidi a ne vždy máme náladu.♥
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 14:05

No sláva, že ses taky ozvala, stýskalo se mi po tobě a to jako fakt. Já už ti dávno říkám, že s Evičkou jste si souzeny, je vidět, že ses krásně uklidnila a užíváš si života. A co ten tvůj subík, Miky? ;-)  :-)

Inu, já docela přemýšlím, že bych strávil Vánoce o samotě, ale mí příbuzní mi to patrně nedovolí. :-P  :D

2 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 14:18

[1]: No jo..Miky. Ten už pár měsíců není. Má svůj život :) Jinak jsme si říkaly že si nějakého suba najdeme bude-li to možné. Pro obě ale jednoho ;)

3 Akim Akim | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 14:29

[2]: Aha, ty jo, že bych se přihlásil do služby? :-P  :D  :D  :D

4 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 15:34

[3]: klidně můžeš uvidíme co se s tím dá dělat :)

5 Akim Akim | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 15:39

[4]: Já ti nevím, role suba by mi asi moc nešla. :-P  :D  :D  :D

6 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 16:04

[5]: Hmmm.... Já myslím že by ti šla líp než dom role. :-P

7 V. V. | 14. prosince 2016 v 16:19

No parádní novinky a překvapení téééda! ??? :-D
Super, že se ti daří a jsi happy. ;-)

8 Akim Akim | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 16:22

[6]: Ty bláho, to na tebe působím tak submisivně?

Ale jo, nějaké projevy submisivity z mé strany by se mi asi líbily, třeba, kdybys mi přikázala, abych ti cumlal palečky u nohou, hmmm. :-P  :D  :D  :D

9 Porcelánová panna Porcelánová panna | 14. prosince 2016 v 16:42

[7]: Happy v rámci možností. Musela jsem skončit v práci, tak mám hrozně moc času až nevím co s tím a nevím kdy do práce budu moct :-)

[8]: Jo! To jsem myslela, hlavně ty nohy a tvůj fetiš 8-) Ale tak já Evě taky mažu a masíruju nohy :-D

10 Akim Akim | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 17:21

[9]: No jo, na nožičky já jsem blázen. A když jí je takhle masíruješ, nikdy tě nelákalo ji ty prstíky trošku polaskat jazýčkem, či laškovně je skousnout svými zoubky? :-P  :-D  :-D  :-D

11 Eliss Eliss | Web | 14. prosince 2016 v 17:51

Přeji ti ať ti pohoda s přítelkyní vydrží 8-)

12 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 20:48

[10]: ne to by byla hned bez prstu :D

13 Akim Akim | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 21:08

[12]: No nesmíš jí je uhryznout, jen zoubkama podráždit. Mimochodem, na nohou je spousta erotogenních zón, nejen prstíky, plosky nohou, kotníčky, podkolenní jamky, vnitřní strany stehen, budeš-li se jim správně věnovat, Evička ti vyteče do pusinky. :-P  :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama