S ženou bez muže

17. prosince 2016 v 18:12 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Že jsem zvrhlé čuňátko...asi víte. Já to taky vím. Někteří které jsem ve svém životě potkala tomu nedávali moc velkou váhu a tak vlastně nikdy nezjistili co vše chci a po čem toužím á taky co dokážu a tak celkově jen na úrovni konverzací mě považovali spíš za slušnou. Sex a úchylnosti miluju. Miluju být nadržená. Užívám si každé nadržené stažení broskvičky, mokré kalhotky ale uplně nejvíc si užívám když je nemám a šťáva mi teče po stehnu. Užívám si každý milostný sten protějšku a to mě rajcuje ještě víc. V době když jsem začala mít vztah s mojí kamarádkou, pořád jsem si nemohla zvyknout na to že je to žena. Byla jsem zvyklá jen na mužskou postavu. Širší než ženská, jiné tvary a stále za tu dobu mám někdy pocit nezvyku. Sem tam se mě někdo v mailu zeptá jak TO děláme? Hm, jednoduše. Připínacím umělým penisem...Nó a když jsem v tomhle sexu nahoře tak pořád to ženské, malé tělo. Zezadu držet ji za boky? Uh chlapské boky jsou jednou takové. Upozorňuju, že článek obsahuje fotky které nemusí být každému milé a příjemné. Jedná se o sice cenzurované,upravené fotky ale stále více čí méně erotické povahy. Prosím, zvažte zda-li je chcete vidět a nevyvolá to ve Vás nepříjemný nebo pohoršující pocit/dojem. Nikoho do prohlížení ani čtení nenutím. Moje vlastní cenzura zakrývá podstatné věci které porušují něco...asi ani nevím co ale pokud přesto něco poruším článek stáhnu protože i mě se to zdá lehce za hranicí.♥


Proč sem dávám tyhle fotky? Hodně lidí je ze mne už pěknou dobu tahá ale byla jsem tak nějak off. Další důvod je ten že jsem menší exhibicionistka takže mi to nedělá moc problém a dělá mi to spíš dobře. Po exhibixionistické stránce se však cítím poměkud uspojená. Natočila jsem totiž video sama se sebou na kterém uspokojuju sama sebe a umístila jsem ho na veřejné erotické stránky. Bohužel doteď mi žádný z partnerů nebyl schopný vyhovět a nedokázali jsme natočit video společené...Což mě celkem mrzí. Ale netřeba plakat nad rozlítým mlíčkem.

Měla jsem teď nějakou dobu odmlku a musím říct, že od doby co jsem se dokopala k nedávnému článku mi psaní opět chybí a baví mě. Mám tolik věcí které bych chtěla napsat ale nevím jak je rozumně sepsat a hlavně tak aby to zabralo víc než jen pár vět. Třeba o tom zbrojáku. Jo praktické a psychické testy pro mně byly opravdovým zážitkem. Neskutečně mě to bavilo. Bavily mě chvíle na střelnici kdy jsem dokonale a přesně figuře rozstřílela kulky. Úžasný byl taky pokec s psychologem a testy které mě podrobily tomu jestli nejsem psychopat. Bylo to nechutný ale taky zajímavý. Ale všechno jsem zvládla a mám doma legálně drženou zbraň přesněji Glock(a) a v případě ohrožení ji můžu použít. Já tu píšu jak to bylo super ale písemné testy byly opravdu dost náročné. Člověk se na to musí poctivě učit protože otázky a hlavně odpovědi se slévají do jednoho guláše a následně odplouvají někam do hajzlu. Na podrobnější článek se chystám a doufám že brzy vychystám, protože nerada bych Vás o to připravila. Třeba se někdo na základě toho rozhodne taky průkaz udělat nebo to bude přinejmenším zajímavé.

Ale to bylo teď jen tak aby řeč nestála. Především bych moc chtěla poděkovat lidem, kteří mi v době mé absence psali maily a měli zájem o to co se mi stalo proč se po mně najednou slehla zem. Sama si říkám že jsem si pro pokračování psaní vybrala docela špatnou dobu. Mám toho teď opravdu moc ale baví mě to. Musím ještě dokupovat dárky pro všechny moje nejmilejší, něco dopéct, do toho chodím k doktorovi a aby toho nebylo opravdu málo Roxinka si před pár dny do tlapičky vrazila celkem velký, hnusný střep. Prostě se to válelo někde v trávě. Tak jsem s ní jela hned k veterináři. Doktor jí to vytáhl, vyčistil, obvázal a prevntivně aby si to nesundala a nekousala dostala takový ten psí trychtýř. Vypadá to fakt otřesně. Nevím jestli bylo nutné aby to měla...Ale budiž. Vlčák je sám o sobě velikostně menší telátko a tak si umíte představit že s tím všude a dovšeho vráží. Navíc mám pocit že trpí ale asi je to pořád lepší než aby si tu ránu kousala.

Jinak jak už asi víte jsem sama. Zase. Teď nemyslím Evičku ale že nemám chlapa. Asi je to tak lepší a bude uplně nejlepší když nebudu hledat a bdsm nechám být. Uplně. Ohledně dominantních chlapů žádný vážný vztah ani bdsm. Nic. Já se pak jen trápím. Píšu, píšu a od protější strany mi nepříjde žádná odpověď. Volám abych se zeptala naposled zda-li mi tam zůstaly nějaké věci a ono nic. Inu tak moje oblečení nosí už zabydlená náhrada :). 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 17. prosince 2016 v 19:22

Nádherné fotečky, škoda té cenzury, ale stejně mi to bodlo a bylo to krásné. :-P ;-)

2 stuprum stuprum | Web | 17. prosince 2016 v 20:32

Nebyl by dárek je spíš odkrýt než zakrýt? :)

3 Missariel Missariel | Web | 18. prosince 2016 v 12:22

Dárky jsou uloženy na správných místech, tak to má být, jen ať u pánů pracuje představivost...

4 Admin Admin | 19. prosince 2016 v 16:02

Tomu nikdo doufám nevěří, že ty fotky jsou její.... :)

5 Porcelánová panna Porcelánová panna | 19. prosince 2016 v 18:54

[4]: Nó jistě Ričííí ty aby jsi neměl urážlivé slovo dotčeného zraněného egoisty který neví do kterého psa zasunout dřív ^^ muah. Polib mi prdel ;-)

6 Porcelánová panna Porcelánová panna | 19. prosince 2016 v 18:56

[5]: Btw já jsem vlastně zapomněla že jsem ti naposled odmítla vykouřit péro a nelichotivě jsem se zde o tobě vyjádřila.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama