Feminismus? Pche, píč*vina !!!

6. září 2016 v 20:27 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Pracuju mezi kolektivem žen. Do nedávna nás ''vedla'' dominantní, všude nohy roztahující alfa samice ale ta dostala díky bohu padáka. A tak nás nevede v podstatě nikdo. Teda, jo náš manažer ale upřímně ten v tom lítá jak sáček ve větru. Díky bohu nejsem v práci vyvrhel a díky často i falešným ( do hlavy mi nikdo nevidí ) poklonám a lichotkám se všechny ženy se mnou baví. Možná ode mně není úplně hezké že si o některých myslím něco jiného než říkám ale přednější je to že ony slyší, ty slova chvály. Dnes na obědě jsme se s několika kolegyňkami bavily o tom co vlastně vymysleli ženy? Pravda, moc jsme toho dohromady nedaly. Mě to docela zajímalo protože často slýchám větu To vymysleli muži. Jo a co my dámy? Nic? Tak jsem se trochu dogooglila a zjistila jsem ženy vynalezly i věci které bych nečekala. Stěrač, myčku, kevlar ( neprůstřelný materiál ), cirkulárku, překapávanou kávu a je toho pochopitelně víc ale to mi stačilo. Teda stačilo, spíš jsem narazila na debilní stránku která mi můj zájem sebrala a zaujalo mě něco jiného. Vlezla jsem na těžce feministickou stránku. Ježiš ano, já. Na tuto stránku mě zavedl google přes slova Co vymysleli ženy? A teď cituju onu fem stránku: My ženy jsme se do historie vepsaly nejedním vynálezem a popravdě řečeno se mi moc nelíbí, že je teď používají muži, když na nás tak nadávají. Wtf? A kurva nevadí jí že denně svítíme žárovkou kterou vynalezl chlap? Někdo jí vyčítá že svítí mužským vynálezem a tak svítí jen svíčkou? Zajímavé smýšlení a mám pocit že to dotyčná nemá v hlavě zcela v pořádku. Avšak tím její fem hlody nekončili a já si za pár hodin díky některým výrokům udělala dost nehezký názor na feminismus.


Pod úvodem bylo vyjmenováno několik věcí které vymysleli ženy a hned pod tím vyloženě pohrdavě napsáno: A muži?
Zbraně
Potrat
Anální styk
Vibrátor
Vážnění a hned pod tím byla reklama véélká jako prase na vibrátory a masturbační pomůcky pro ženy. Tam někdo evidentně navenek pohrá vibrátorem protože to vymyslel chlap ale nevěřím tomu že vibrátory feministky nepoužívají. Blbost! Ta stránka je zadrbaná reklamou na erotické pomůcky. Doslova. Když tolik pohrdají chlapama, podle mě teda žádného nemají a jak se uspokojují? Nepochybuju o tom že i silná femina nosí v kabelce pořádného umělého Steva kdyby ji to chytlo na obědě v restauraci. A ten anální sex? Anální sex je nefeministický, neženský a proto má k němu tolik žen odpor? Ten může někdo taky vynaleznout? Aha. Takže pánové pokud Vaše partnerka striktně odmítá anální sex, možná máte doma feministku a hnusí se jí protože anální sex by ji ponižoval. Já ho taky kdysi odmítala ale nevěděla jsem že je to neženské...

Takže chlapi, dejte si bacha nebo ty vaše vymyšlený auta nebudete mít ani čím svařovat. Pořád se chlubíte jak jste dobří a přitom zase jenom opisujete!!! Takže si uvědomte, jak se chováte. A pod tím byla docela hodně rozkecaná diskuze. Anonym napsal: V tom případě FEMINISTKY nenoste legíny. Je to mužský vynález určený ženám. To mě trochu rozseklo potože reklamana legíny tam taky je. A pak jsem si řekla Jo aha tak proto legíny tolik lezou do kundy mezi pysky. To aby měli chlapi na co koukat. Stránka na které jsem byla snad ani feministická nebyla ale je vyloženě nenávistná.

Na blogu nechci být proti žádné skupině lidí nenávistná ani je odsuzovat ale nezlobte se na mne tohle je vyloženě katastrofa. Řešit že je špatné mít řůžový obal na telefon s Hello Kitty protože to z Vás udělá Barbie nebo submisivní trubku. Vážně že mně dělá barva telefonu víc submisivní ženu? Dobrej kec. Btw Barbie styl je těžce nefeministický. Ve finále řešily to že je trapné hledat v kavárně zásuvku na nabití telefonu protože doporučují Power banku kterou zaručeně vymysleli mužští vývojáři a celé se to stejně nabíjí elektrikou kterou vymyslel chlap. No milé dámy ale kde my by jsme byly bez chlapů?Nesnáší muže ale pořád odkazují na věci které by jsme bez nich neměli.

Podle těchto fem domin je taky špatné když náctileté dívky učí na škole tělocvik chlap. Podle nich to má neblahý vliv na jejich duševní vývoj. Jo aha třeba ten že by se do něj některá zamilovala? Nebo náctka zjistí že ji berou starší a líbí se jí? My měli v těláku na škole učitele a ten byl všem vyloženě jen pro smích protože byl...no ve čtyřiceti žil pořád s maminkou a jeho vzhled působil dojem pedofila. Za další katastrofu beru fakt, že feministky radí druhým ženám jak a podle čeho vybírat prvňáčkům školní vybavení. Ježiš vždyť je to malé dítě tak proč ho nenechat vybrat si jestli chce batoh v modré nebo růžové barvě anebo jestli na tom chce mít obrázek Frozen nebo Batmana. Ten batoh přece nosí prvňáček ne matka...

Jako správná feministka byste měla dbát na to, aby školní batohy, penály ale i obaly sešitů neukazovaly na nadřazenost jednoho z pohlaví ( jo tak tyhle slova fakt sedí po tom co jsem četla před tímto ). Vezměte si například takové školní tašky s motivy superhrdinů. Spočítejte si kolik se ve filmech objevuje superhrdinek. No, mnoho jich není a přitom proč? Mají snad ženy menší předpoklady být polité chemickou sloučeninou, aby se z nich staly želvy ninjice nebo hrdinky, které na počkání vychrstnou zezápěstí chuchvalec poučích nití? My si myslíme, že mají naprosto stejná práva být superhrdinou jako muži. Proto dokud nebude ve filmech více superhrdinek, nepodporujte genderově nevyvážený komiksový byznys a radši vseďte na klasiku - školní batohy s motivy zvířátek, draků a autíček, to je odpovídající potisk pro dítě zodpovědné feministky.

Omg ty krávo a došlo ti že dítě vznikne i s pomocí chlapa? Došlo jí že to dítě má taky právo výběru a může mít v oblibě Spidermana? Uah! Já nevím proč mě to tak vytáčí?! Prostrádám v tom logiku. Proč musí matka svůj rádoby feminismus přenášet i na dítě nedopřeje mu to co dítě samo chce ale vybere mu to co pouze svědčí jejímu přesvědčení? Mami já chci pouzdro s Hulkem - Ne to nekoupíme to nadržuje chlapům. Grrrr. Takže vážené maminky až budete za rok děcku kupovat aktovku nezapoměňte na NESEXISTICKÉ motivy.

A takovou poslední kapičkou byl článek o grilování. Autorka článku propagovala jak je špatné pro feministky když grilujeme prsa. Resp., jen muži chtějí grilovat prsa protože to jsou prostě prsa. Kuře má prsa - žena taky a tím pádem je sexistické když je chce chlap grilovat a je nepřípustné aby je fem jedla. ( o_O ). Citace: Prsa. Jasná narážka na ženy, jejich orgány. Přitom by se klidně mohlo grilovat křidélko. Nebo biskup. Stehna jsou také diskutabilní, prsa jsou však vysloveně šovinistická. Jako feministky bojujeme za svobodu prsům, za svobodu bradavkám a nehodláme je snížit na pouhý obraz zhýralosti, sexu a obžerství. - Jsem jediná která v tom postrádá logiku? Biskup aka prdel nevadí ale kožičky ano? Podle mě je prdelka vulgárnější než stehno.

V článku se psalo o prsách na oregáně. Prsa tedy už víme proč feministky nejí ale proč oregáno ne? Oregáno! Zákeřná bylina má navodit stav oblouznění. Oregano známe jako dobromysl je halucinogení bylina s výrazným omamujícím účinkem a vyvolávající potraty, je jednou z nebezpečných rostlin, které by měly z ženských jídelníčků zmizet. Tohle je už hodně za čárou normálnosti. Budu těhotná, kamarád mě pozve na grilovaná prsíčka na oregánu a odmítnu protože si budu myslet že mi oregáno podsouvá protože si přeje abych potratila? Nebo těhotná nejsem ale stejně odmítnu protože si budu myslet že mě zve aby mě zfetoval oregánem a pak znásilnil? Dobře............tak jo...........

Klobásy a párky. Jop, tak zde uznávám že i mě stejně jako autorce článku připadá klobása jako kus péra. Párek ani ne na to je to moc tenký. Apokud je to ještě se sýrem dodává to na reálnosti údu. Ale ona to popisovala tak nějak jako že klobása je opravdu péro a proto je nepřijatelné ji jíst. Stačí se podívat. Nechutný tvar pyje, ještě ozdoben tatarkou či hořčicí. Na první pohled ejakulující penis. Pokoukání pro muže, kteří si pak mohou, čí klobása je delší, odporný pohled pro slušné a poctivé ženy. Btw jako pro panny? Tohle je dokonalý způsob jak si znechutit jídlo nejen sobě ale i ostatním. Hm a že já jsem nechutná, jo?

Nekončím. A to když si k tomu dají ještě okurky! Věděli jste, že okurky byli kdysi kulatého tvaru podobného dýni? Muži, v čele s Mendlem a Mičurinem je uměle přešlechtili na falickou zeleninu. Aha takže podle té ženy tito pánové okurku úmyslně vyšlechtili to tvaru v jakém ji známe aby připomínala penis. Dobře, a samozřejmě tušili že si je ženy někdy budou strkat do kundy a pánové do prdele...A taky čekali že někdy se někde objeví nějaká fem a bude ji vadit tvar okurky. Podle mě je tvar okurky jaký známe praktický. Kdyby to byla dýně, špatně by se nosila v nákupní tašce a zabrala by moc místa. Navíc okurka se dobře krájí. Makrela je na tom podobně jako okurka. Původněbyla makrela kulatá ( no jasně kulatá ryba se kterou se hrál fotbal ), tlustá ryba. Muži je všek postupně šlechtili až do současného pyjovitého tvaru. Já se považuju za prase ale tak jako ta žena nevidím ve všem péro. Ona ho evidentně vidí v každém jídle. Vážení tohle je už nemoc. Tak si říkám jestli tohle je pořád feminismus nebo jen vysazenost staré panny na muže. To je vážně hrozné.

A opravdu poslední kapkou na kterou jsem se zmohla byl článek Každá správná feministka má mít vlastní web. Určitě jste zaznamenaly velký nárůst žen, které začaly sdílet své názory na internetu a dnes mají tisíců a tisíců následovnic. Jistě ale ne proto že by hlásaly nenávist vůči mužům. Proto začněte tvořit třeba blog, který vás přiměje rozšířit své znalosti.Viditelné výsledky vaší práce vás nadchnou a dodají nové sebevědomí, díky kterému se stanete pro muže rovnocenou sexy partnerkou. Po tomhle jsem měla chuť smazat blog a odejít na Sibiř mimo civilizaci.

A teď vážně. Co si myslím po tomhle o feminismu? Vážně jde o feminismus nebo pouhou nenávist vůči mužům? Jestli to tak doopravdy je, ode dneška vnímám feminismus jako sektu. Bohužel na mne neudělalo dobrý dojem to co jsem četla a názory, chování přirovnám jedině k sektě. Je to katastrofa. Nechápu to a ve většině věcech si to protiřečí. Souhlasím s platovou nevyrovnaností ale zbytek jsou podle mě blbosti. Je mi líto že jsem žena a zesměšnila jsem názory žen ale podle mě je feminismus zbytečný a k ničemu. Autorka/y článků mi jsou jen pro smích...Nejsem moc nenávistný člověk ale teď můžu na 100% říct - NESNÁŠÍM FEMINISMUS! Je to blbost, jejich názory jsou blbost a neuvědomují si že díky chlapů ať chceme nebo nemáme x věcí i ten debilní počítač na kterém píší ty sloje hlody, ale ať si každý dělá co chce...Já si taky dělám co chci... ^_^ Nadáte mi že je fem fajn? Fajn! Nedáte mi že já píšu sračky a fem ať nechám být? No tak rychle! Do mne! Ale věřte že mě to nebude ani trochu zajímat. Jde o můj názor za tím si stojím...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Mám psát více článků ze svého života nebo všeobecnou ''teorii'' a dělat chytrou?

Článků ze života
Zkus dělat chytrou - Všeobecnou teorii
Obojí

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 6. září 2016 v 20:42

Každá správná feministka by měla být zombie, co žere chlapské mozky, protože mužský mozek myslí minimálně z 95% na šukání ženských. :-P  :-D  :-D  :-D

2 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 6. září 2016 v 21:12

Feminismus - o tom by se dalo diskutovat hodiny. Tohle je vážně extrém, až začínám mít podezření, jestli to celé není jedna velká trapná recese. Uf, zuřím s Tebou :-D.

3 L. L. | Web | 6. září 2016 v 21:14

Není ta stránka náhodou feministky.com? To je strašně starej troll, docela se divím, že to ještě pořád funguje.

4 Poppy Poppy | Web | 6. září 2016 v 21:28

[3]: přesně na to jsem při čtení článku myslela a chtěla jsem položit stejnou otázku :D Taky jsem si na to vzpomněla, mám dokonce za to že tuhle stránku má/měl v režiji chlap a dělal si z ostatních doslova prdel :D nejlepší je, jak se kvůli tomu lidé stále rozčilují :)

Jinak feminismus je původně o tom, že ženy chtějí být ROVNOCENÉ s muži, nikoliv nadřazené. Bohužel většina "bojovnic za práva žen" si to již neuvědomuje. Pro mě je v tomhle takovou hrdinkou například Emma Watson.

5 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 6. září 2016 v 22:02

[1]: :D

[2]: To co jsem četla tak vypadá. Divný že by se tím někdo mohl řídit.

[3]: Tak náhodou je :-D Jj funguje  a dle všeho tam jsou pořád aktuální věci. Články z minulého měsíce. Takže stále aktuální :-D S trolem souhlasím, něco mě nasralo něco pobavilo.

[4]: Chtějí být rovnocené ale k čemu jim to je...? To je stejné jako bojovat za práva zvířat. Smutné ale k ničemu v podstatě 8-O

6 Akim Akim | E-mail | Web | 6. září 2016 v 22:06

[5]: ...zatímco ženská myslí na šukání z 97%. :-P  :-D  :-D  :-D

7 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 6. září 2016 v 22:13

[6]: Já klidně 99% a nestydím se za to :-D

8 Láďa Láďa | 6. září 2016 v 22:16

Umělý Steve mě dostal. :-D Ať už to někdo myslí vážně nebo ne,takové ženské nepatří chlap ani dítě do rukou ale patří jí zůstat osamotě...To jsou názory že by jeden zvracel.

9 Akim Akim | E-mail | Web | 6. září 2016 v 22:17

[7]: Není zač se stydět, nadrženost je požehnání. I teď mám obstojnou erekci. :-P  :-D  :-D  :-D

10 Jana Jana | E-mail | Web | 7. září 2016 v 7:11

Ty jo, já si chvilku říkala, co to do p*dele je, že je někdo tak hloupý a může tohle o feminismu psát. Jenže pak mi svitlo a pozorovala jsem reakci jakou jsem kdysi měla já :D :D :D Každopádně tvoje vsuvky o Stevovi a Barbie - skvělé :)

11 Poppy Poppy | Web | 7. září 2016 v 7:12

[5]: Co to je za otázku, k čemu jim to je? :D Stačí se podívat trochu na východ, jak někteří zacházejí se ženami, protože ženy přeci nemohou být rovnoceny s muži. nemůžou dělat spoustu (pro nás) běžných věcí, protože prostě ženy... Tak třeba k tomu to je ;) Aby i takové ženy mohly studovat, řídit auto, jít samy nakoupit..

12 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 7. září 2016 v 9:55

[11]: No právě k čemu jim to je když si toho nikdo nevšímá a nedaří se jim prosadit to co chtějí. Nemá to extra výsledek. Především ve směru platu.

Btw já na to ještě koukala a do července ty stránky fakt vedl chlap. DR. Julie sí říkal :D od té doby to vážně vede žena a co jsem napsala v článku, je aktuální tudíž napsáno ženou :-D o to horší to teď je :D

13 Tai Todd Tai Todd | 7. září 2016 v 11:12

Tu stránku nelze brát vážně, to je spíš parodie :D Já třeba v něčem feministická jsem, ale nejsem nějaký magor. Mě ta stránka vždycky přišla jen, jako jeden velký troll.

14 Láďa Láďa | 7. září 2016 v 12:50

Ať už je to napsané s vážností či nikoliv,na tom zas tolik nesejde.Ruské a ukrajinské feministky se vyznačují tím,že na veřejných místech oběžují nahé s transparenty okolí a jsou  silně založené proti Putinovi a prostituci.Chápu že na Ukrajině a v Rusku je prostituce velký problém pro děvčata ale jak psala Panenka,celé to vystavování prsou na veřejnosti jim je k ničemu.Bojují a ponižují se veřejně bez výsledku.

15 Missariel Missariel | Web | 7. září 2016 v 15:52

Feminismus.....to je cosi, co si vymyslely zamindrákovaný ženský......

16 Lianna Aune Ellusive Lianna Aune Ellusive | Web | 7. září 2016 v 18:49

Feminismus je v současné době postavený na hlavu. Přiznejme si to - do jisté míry ty chlapy chceme a potřebujeme :)  Jen to někdo vyhnal až moc do extrému.

17 Poppy Poppy | Web | 7. září 2016 v 19:21

[12]: No například díky feminismu (sufražetky, etc..) můžeme my ženy v současnosti volit, stát se poslankyněmi a spousta jiných věcí, které nám ani nepřijdou divné, že je vlastně můžeme :) Ještě před 100 lety jsme nic z toho nemohly. Takže k něčemu to přeci jen je.

Ale ještě jednou opakuju, že se zastávám feminismu v tom pravém slova smyslu, tak jak to bylo původně zamýšleno (tudíž rovnost žen a mužů), nikoliv toho, jak to v současnosti bohužel mnozí chápou (nadžazenost žen nad muži).

18 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 7. září 2016 v 22:03

[17]: V pohodě já ti neberu to čeho se zastáváš. Nemusíš mi to vysvětlovat :-)

19 Tucka Tucka | E-mail | Web | 16. září 2016 v 23:39

Rovnost žen a mužů je blbost, feminismus je blbost... Ale není to fuk? Tyhlety silné ženy zesměšňují jen sebe

20 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 17. září 2016 v 11:05

Já jsem začala nenávidět feminismus poté, co jsem začala chodit na střední s jednou takovou rádoby fanatickou feministkou. Jakákoliv narážka na nějakou blbku (ať už v seriálu, knížce nebo v reálu) byla urážkou feminismu, protože byla uražena žena. Pak, že koukání na porno ve kterém jsou ženy "ty dole" je také sexistické- no asi je, když jde o sex, ale plno holkám se asi takové porno líbí, já nevím. Nedívají se přeci na to jenom chlapi, nebo ano?
Nedej bože urazit ženu na vzhledu (např. ta anime postava má velký kozy- jedním z těch typičtějších prvků japonské seriálové tvorby), protože by to bylo znevažování jejího pohlaví.

A pak fakt, že ženy bývají většinou emocionálně založené, teorie vedená s kamarádkou, jestli na to nemůže mít vliv i hormonální antikoncepce (domněnka, ne podnícení k diskuzi) byl absolutní ortel smrti.

Nejlepší na tom ale je, že tato slečna podporuje jak radikální feminismus a zaslepující úctu k homosexuálům (z toho by mohl být článek) tak i náboženství a kultury, které otázku ženství považují za podřadnou a ženy považují za věci. Ale poukázat na to, znamená konec všeho.

Tu stránku nebo jí podobnou taky znám, ale na rozdíl od mého případu ji můžeš vypnout a už se tam nevrátit. Já člověka s nezdravým rozumem vypnout nemůžu a musím s ním trávit třetinu svého dne :-?

21 Nancy Nancy | Web | 15. října 2016 v 15:24

chcela som o tomto clanok napisat tiez, ale teraz ked si ma predbehla a vystihla moje dojmy, tak to asi nema vyznam. suhlasim s tym, ze feminizmus je picovina. ked uz nejaka ta feministka silno chce bojovat za prava zien, nech skusi v etiopii brojit proti zenskej obriezke, alebo nech ide do saudkej arabie vysvetlovat typkom, ze zena vie prejst po ulici aj sama, pripadne ze zvladne soferovat (teda.... obcas). riesit to v europe alebo v USA je uplna picovina v tomto storoci.

uz od zaciatku som tusila, ze pojde o web feministky.com... ta stranka je epicky trolling a som ti vdacna, ze si vybrala najlepsie prispevky :D velmi prijemne som sa pobavila :D

22 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 28. října 2016 v 13:34

S tou reklamou: reklamy na vibrátory a tak byly na té stránce pravděpodobně proto, že jde reklamu umístit podle klíčových slov v článku. Proto se ti může na webu objevit reklama na vibrátor, když zrovna píšeš o tom, jak je to zvrácená věc.

Každopádně tohle je takový docela zmutovaný feminismus. Feministky chtějí dosáhnout rovnocennosti ženy a muže, ne řešit nějakou praštěnou zeleninu. Ale jak už tu někdo psal, stránka, kterou cituješ, není myšlená vážně.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama