Září 2016

Parte della mia vita

16. září 2016 v 22:09 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Někdo v mailu si posteskl že tu nemám fotky Roxinky. No ona tu jedna v menu začátkem jara byla ale fotky měním. Navíc, autor blogu není pes že jo. A tak tenhle článek nebude tak o mém kecání ale spíš o fotkách. Roxi, a jelikož tak ráda sdílím svůj život dám sem pár svých běžných fotek ze života aby jste viděli jak nezajímavý život mám protože si musím fotit pičoviny. Jo a taky nesmím zapomenout na to, že mám z dneška nový skill. Golf. Yes baby! Evička má zítra narozeniny ale trochu jsme to oslavily již dnes. Ev dostala od Ládi vstupenku na golf pro dva. Asi čekal romantiku, že Evička pozve jeho ale místo něj pozvala mě. Takže jsme si zahrály něco o čem víme prd a taky se ještě v rámci poukazu pořádně nažraly v golfové restauraci za nechutnou cenu. O co v golfu vlastně jde? Trefit se míčkem do díry? Hmm...že nám se to nepovedlo. Tohle fakt není ''sport'' pro nás. Takže foto článek hlavně o mé fenečce. Koho to nezajímá tak arrivederci una bella giornata.

Feminismus? Pche, píč*vina !!!

6. září 2016 v 20:27 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Pracuju mezi kolektivem žen. Do nedávna nás ''vedla'' dominantní, všude nohy roztahující alfa samice ale ta dostala díky bohu padáka. A tak nás nevede v podstatě nikdo. Teda, jo náš manažer ale upřímně ten v tom lítá jak sáček ve větru. Díky bohu nejsem v práci vyvrhel a díky často i falešným ( do hlavy mi nikdo nevidí ) poklonám a lichotkám se všechny ženy se mnou baví. Možná ode mně není úplně hezké že si o některých myslím něco jiného než říkám ale přednější je to že ony slyší, ty slova chvály. Dnes na obědě jsme se s několika kolegyňkami bavily o tom co vlastně vymysleli ženy? Pravda, moc jsme toho dohromady nedaly. Mě to docela zajímalo protože často slýchám větu To vymysleli muži. Jo a co my dámy? Nic? Tak jsem se trochu dogooglila a zjistila jsem ženy vynalezly i věci které bych nečekala. Stěrač, myčku, kevlar ( neprůstřelný materiál ), cirkulárku, překapávanou kávu a je toho pochopitelně víc ale to mi stačilo. Teda stačilo, spíš jsem narazila na debilní stránku která mi můj zájem sebrala a zaujalo mě něco jiného. Vlezla jsem na těžce feministickou stránku. Ježiš ano, já. Na tuto stránku mě zavedl google přes slova Co vymysleli ženy? A teď cituju onu fem stránku: My ženy jsme se do historie vepsaly nejedním vynálezem a popravdě řečeno se mi moc nelíbí, že je teď používají muži, když na nás tak nadávají. Wtf? A kurva nevadí jí že denně svítíme žárovkou kterou vynalezl chlap? Někdo jí vyčítá že svítí mužským vynálezem a tak svítí jen svíčkou? Zajímavé smýšlení a mám pocit že to dotyčná nemá v hlavě zcela v pořádku. Avšak tím její fem hlody nekončili a já si za pár hodin díky některým výrokům udělala dost nehezký názor na feminismus.

Škola a já

2. září 2016 v 9:50 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Kéž by jsme se mohli vrátit do těch starejch,dobrej časů.Kdy nám mamka zpívala na dobrou noc, ale teď jsme vystresovaní. Občas cejtím vůni, která mi připomene dětství. Jak jsem nikdy nemoch přijít na to, co vlastnětakhle voní. Kdybych na to přišel, udělal bych z toho svíčku.Zkoušel bych ji prodat, ale nikdy bych ji neprodal. No nakonecbych prodal asi jen jednu. -- Hrávali jsme si na to,co nejsme ale teď se nám smějou do tváří, na rtech Prober se potřebuješ prachy! - Ano, všichni ví že jde o písničku Stressed out. Oficiálně začal školní rok.Včera. Jasně, to se mě už pár let netýká ale zjistila jsem že fakt stárnu a tohle období ve mne vyvolává k mému překvapení pěkné vzpomínky i hnusné ale ty pěkné převažují protože už je to dávno minulost. Brzy ráno, těžce před osmou, jsem venčila fenečku a kolem mě chodili malý školáčci a i velcí deváťáci. Já bych mezi ně dokonale zapadla někteří jsou totiž stejně vysocí jako já ale většina mě už dávno předrostla. A jak tak kolem mě chodili, vzpoměla jsem si na to jak jsem s nechutí chodila první den do školy.