Duben 2016

Switch a zásadní výměna

27. dubna 2016 v 15:31 | Porcelánová panna |  O BDSM a S/m
Potřebovala jsem trochu času abych do mozku vsákla co se o víkendu dělo. Doteď jsem totiž jako na dojezdu z éčka nebo po prohuleném víkendu. Respektive vsakuju to co se dělo v neděli. Nebyla jsem si ani jistá jestli to psát sem, ale jednou jsem se dala na dráhu blogující perverzačky, tak bych měla. Ačkoliv jsem si slíbila, že od nepovedeného rande si dám na čas pokoj se schůzkama, nedodržela jsem to. Domluvila jsem si na nedělní odpoledne schůzku s 'jiným'' mužem. Pozval mě na oběd no tak proč ne. Věřte, že jsem od toho nic neočekávala jen jsem chtěla zabít čas. On je totiž dotyčný orientovaný na Switch. To je ten, který je klidně dominantní i submisivní. Takový člověk nemá problém nařezat a nechat si nařezat. Proč jsem nic neočekávala? Protože si myslím, že switch nemůže být tolik dominantní jako čistě chlap který je dom. V zásadě se mi to potvrdilo ale opravdu nikdy, nikdy by mě nenapadlo že JÁ budu ta dominantní, seřežu a vyš*kám chlapa. Uah ještě teď mi naskakuje husina.

Takové malé zoufalé setkání

22. dubna 2016 v 13:33 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Á je to tady. Bylo rande po dlouhé době a jak to dopadlo? Jistě instinkty nezklamaly a byl to fail jak jsem psala. Snad asi můžu říct...Díky bohu že to tak dopadlo. Hrdě můžu prohlásit, že takové nesympatie jsem ještě k nikomu necítila. Ale ono to bylo oboustranné. Nikomu jsem ještě nikdy nechtěla říct už jen u podání ruky a pozdravu ,, Hele..tohle nemá smysl nebudeme tlačit na pilu a necháme to být. '' . Z fotky jsem věděla jak dotyčný vypadá, ale tak říkala jsem nejsem takový p*ča abych hrála na vzhled uvidím co z toho bude. Nebyl to uplně typ na který bych letěla jako včela na med nebo řekla Ach ten je hezký. Asi naopak právě ale dle psaní jsme toho měli hodně společné, rozuměli jsme si tak proč ne? Ikdyž, pár maličkostí mě na něm štvalo a vytáčelo už od začátku ale kašlat na to. Každý máme nějaké zápory. Fakt to vypadalo, že si budeme rozumět. Stejné názory, líbíly se nám stejné věci ohledně bdsm jednoduše ideál. Ale reálné setkání to zkazilo uplně a byla to katastrofa vážení.

Jak se vnímám?

20. dubna 2016 v 13:12 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Někdo se mě nedávno v mailu ptal co si o sobě myslím? ( ne ve zlém ) Jak se vnímám v bdsm komunitě, jestli mi to přineslo nějaké zajímavé styky s lidma, nabídky, jestli nechci být populární.
Víte já se rozhodně necítím jako STAR. Naopak ( teď se z toho drbu na krku a přemýšlím jak to formulovat ). Vlastně jsem Slečna Nikdo. Můj blog nemá na nikoho kdo má rád bdsm udělat dojem. V podstatě můj blog ani není pro bdsm komunitu určený a nikomu ho jako zajímavost nedoporučuju. Nikomu ho cíleně necpu protože to možná nevnímám jako vhodnou věc. Můj blog je můj deník, ve kterém píšu pouze zážitky a zkušenosti ze svého života. Ve skutečnosti člověka který má rád bdsm můj blog nijak neuchvátí. Klidně si to může vyložit jinak než je vše myšleno a může mě mít za pitomce. Upřímně se tak trochu za pitomce sama považuju. NIKDY totiž nejde uplně reálně popsat co se děje a dělo. Ani to nemůžu napsat. Jsou věci, které sem nikdy nenapíšu, pocity které tu nikdy nepřiznám a pořád si jistým způsobem chráním soukromí. Já totiž dost věcí v bdsm a vztahu vnímám poněkud jinak než to píšu. Sem to napíšu jinak a svému boucímu to řeknu taky jinak. Nechci mít žádný profesionální blog. Tenhle blog má hlavně pobavit, možná potěšit, seznámit s neznámím. Tohle není profesionální blog ze kterého by si měl někdo brát ponaučení. Ve skutečnosti beru bdsm hodně vážně a nechápu ho vtipně jak to může z některých článků vyznít. Není to pro mně sranda a nikdy nebude.

Optimismus v kanálu

17. dubna 2016 v 17:39 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
(není ten nový vzhled moc divný?? )
Skutečně obdivuju takové ty vtěrky které nemají problém jen tak k němu třeba v kavárně přijít a uplně cizího člověka oslovit s myšlenkou, že z toho něco bude. Ano svým způsobem to pro mně jsou vtěrky. Netuším jak bych se tvářila, kdyby třeba ve vlaku kluk co sedí naproti mě semnou začal zničeho nic konverzovat a snažil se mě balit. Pravděpodobně by neuspěl a asi bych se s ním ani nijak nebavila. Spíš bych si myslela, že jde o vraha nebo úchyla. Já jakožto stydlivý člověk dávám odjakživa přednost seznamování na internetu. Ráda člověka trochu poznám. Můj problém je, že mě málokdo zaujme. Chlap v sobě musí mít takovou...jiskru. Jiskru mužsnosti, síly...Musí v sobě mít něco víc než většina mužů. Těžko se to popisuje... Je to něco čím mě naprosto zaujme. V podstatě ten chlap musí být i tak trochu divný. Popsat to přesně nedokážu, ale pokud s někým takovým navážu kontakt vnitřní pocit řekne jestli je to ono nebo není. Když jsem šla proti vnitřnímu pocitu, dopadlo to katastrofálně.

Trochu haf a taky mňau o mojí rezignaci

14. dubna 2016 v 21:34 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Debilnější název článku jsem asi nemohla vymyslet.
Čekáte vyjádření? Někdo si možná nervama odkousal půlku nehtů do krve, někdo to neprožívá a čeká co se bude dít a někomu je to uplně u pr*ele. Je zajímavé, že od chvíle co jsem vydala článek oznamující moji rezignaci, dost mi stoupla návštěvnost ( asi tak o tři lidi navíc ) a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Začnu asi nejzajímavějším mailem. Jako nejzajímavější mail se mi jeví od jistého vydavatelství či nakladatelství knih ( možná v tom není rozdíl ale jsem v tomhle uplně blbá tak nevím ). Nebudu ho tu jmenovat, nechci ho tu jmenovat a nikdo to ze mě nedostane. Stručně řečeno mi byla poskytnuta taková nabídka která se asi neodmítá. Víte jako když za Váma příjdou mafiáni s tím, že jim prostě budete měsíčně platit protože jste v jejich čtvrti nebo tam prostě smrdíte. Neodmítnete pokud se nechcete do týdne začít rozkládat v zemi. Tudíž jménem této společnosti mi bylo řečeno, že bylo nutné mě zkontaktovat protože mám v plánu zrušit blog. Nepřímo mi byla sdělena jeho jistá kvalita ( haha kvalita no jasně tvl se jdi vycpat ) a že pokud blog pustím byl by svět jaksi o kousek mého já ošizen což je škoda ( tý jo já tomu chlapovi snad chtěla i zatleskat jak umí kecat ).
Pochopitelně nesmím zapomenout na maily od Vás zlatíčkových čtenářů. Ano x krát jsem psala jak moc si svých čtenářů vážím ikdyž Vás neznám. Jste pro mne takové zlatíčka k pomuckání, takový bílý chundelatí králíčci za klávesnicí kteří nadrženě funí. přišlo mi od Vás spousta mailů. Asi nemusím zmiňovat fakt, že to jsou lidé kteří mi sem nikdy ( většinou ) nenapsali ale zrušení mého blogu by se jich nějakým způsobem dotklo. Celkově jde o 42 mailů s žádostí ať nemažu. Přiznávám, že tak dva maily mě opravdu dojaly a měla jsem slzy na krajíčku... Ehm..No...No dobře! Tak mi i ukápla. Po rezignovacím článku jsem možná čekala maily jako Chcípni v pekle ty čůzo úchylná, ale něčekala jsem, že mě tolik lidí bude prosit o nerušení. Těch citových výlevů na mne bylo až až.
Btw - fakt mám něco na srdci. ♥

Končím s blogem

9. dubna 2016 v 17:26 | Porcelánová panna
Jsem na 90% rozhodnutá smazat blog. Mrzí mě to ale nějak nenacházím smysl ve psaní. Ano, jisté popularity jsem dosáhla avšak...Mám své důvody. Registrovala jsem se na lifku ( tzn. stačí mi ''trávit'' čas mezi stejnýma lidma a víc nepotřebuju ) a už jakýmkoliv způsobem odmítam jakkoliv nadále komentovat či probírat mé budoucí, současné, minulé vztahy a odmítám se nějakým způsobem angažovat na blogu v oblasti bdsm. Zbytek života strávím pátráním po reálném dominantním partnerovi a žití s ním. Nemíním psát na blogu o svém partnerovi. Při zpětném pročítání mých starých článků, jsem si uvědomila že to byla jedna z největších hloupostí kterou jsem kdy v životě udělala. Nikdy jsem s blogem neměla začínat a už vůbec ne psát o nějakém muži ze kterého se teď stydím a stydím se že jsem s ním kdy co někdy měla společné.
9% ani nevím na čem závisí. To je případ kdy blog pomechám komukoliv ke čtení tudíž i mým budoucím partnerům či partnerovi a kdokoliv si jej může vyhledat, dohledat.
Zbylé 1% znamená, že si blog ponechám, vše si rozmyslím, budu na něj minimálně psát a nevím o čem.


P.s.: Do týdne se rozmyslím