Leden 2016

Chcete Porcelánku?

17. ledna 2016 v 10:57 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Chcete se jen pobavit, nebo vzít celou věc vážně? Porcelánka Vám dává jedinečnou šanci ( to zní tak namyšleně sakra...) . Jelikož jsem single, nikdo mě neomezuje, ráda bych svého stavu využila i net verzí. Chcete si semnou hrát, perverzně si psát? Tak ok pojďme do toho. Každému dávám jedinečnou možnost ucházet se o mé perverzní já. Přiznávám, že to zní jakobych byla bůh ví jaká namyšlená kráska a celebrita o kterou se každý rve. Ale jen to tak zní a rozhodně si nemyslím že jsem nějaká XStar. Jednoduše jde jen o moji chuť pobavit se s někým a pochopitelně i o Vaši chuť pobavit se semnou. Je několik způsobů, jakýmy to vnímat. Já úchylné psaní miluju, jsem ráda nadržená a vyžívám se v tom.

Jako srandu. Jednoduše brát vše jako srandu. Psát si prasárny jen tak pro zábavu, protože nejlepší psaní je právě to nadržené. Nic z toho se nebude brát vážně a vše je čistě bez citů ''lásky'' a ''sympatie''. A vlastně co bude napsáno nemusí být ani pravda ale jen to, co nás baví a fantasie.
Normálně až vážně. Konverzace kterou beru vážně ale pořád si od ní neslibujte naději na vztah.
Vážná konverzace založená na: Něco z toho bude. Tohle asi ani nemusím vysvětlovat ale stálo by Vás to hodně času a získávání mého nedůvěřivého já.

Pokud se někdo rozhodne, že to semnou zkusí ( klidně i holky ) tak je asi lepší psát mi na mail. Ten kontroluju denně. Facebook mám jen že ho mám. Vlezu na něj ani ne jednou za dva týdny a to jen na pár sekund. Takže tam je možné, že na moji odpověď budete čekat velice dlouho a možná se jí ani nedočkáte. Pak je tu skype, ale pořád uděláte líp když mi budete psát na mail. Skype jsem založila jen kvůli hře a angličtině takže...