Prosinec 2015

Transformačně štěněčí relikvie

30. prosince 2015 v 13:55 | Porcelánová panna |  O BDSM a S/m
Mám malý problém se sebeovládáním. Teda, ne malý občas fakt velký. Přemýšlela jsem, že bych svoji agresivitu mohla do něčeho investovat. Třeba boxování do pytle ale víc mě láká sebeobrana. Jó někoho nakopat do koulí, kroucení prstů a já nevím co dál. Napadla mě i meditace, vnitřní klid ale došla jsem k závěru, že tohle pro mně není a je v tom moc klidu. Jenže když jsem tak přemýšlela, zjistila jsem že mám už dlouhou dobu touhu vyzkoušet si roli dominy. Někdy je to opravdu neskutečná chuť. Ráda bych to jen vyzkoušela a zjistila jestli mi to řekne víc než submisivita. Asi za to může ten opičák, protože on mi z 90% zničil touhu po tom být sub. Dík němu jsem dostávala větší chuť někoho rafnout za koule a cpát do zadků anální kolíky.
( nedává Vám název článku smysl? Bez obav, ani mě ne...)

Deep Web - Pravdivá stránka světa?

25. prosince 2015 v 14:28 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
To co my ''obyčejní'' lidé využíváme z internetu, jsou asi jen nějaké 4%. Ten zbytek ( 96% ) se nazývá Deep Web a Dark Web ( budu používat Deep ). Celé je to rozdělené na tři část. Část první je Surface web. To je část ve které se denně pohybujeme ( facebook,YT, Tweet ). Pak je střední část která se nazývá Deep Web. A uplně někde dole, dole je Dark Web. To je část na které se nachází nelegální obsah, může a je nebezpečný. Nevím jestli jste o tom už někdy slyšeli, ale předpokládám že většina lidí stejně jako já o tomhle pojmu nikdy neslyšela. S tímto jiným světem mě seznámil můj kamarád, který žije převážně jen online. Deep Web je část internetu, která není pro drtivou většinu lidí přístupná. Má to X,X,X,X,X.... důvodů. Asi jako hlavní důvod Proč NE?, bych uvedla fakt, že tyto stránky mohou neskutečnému množství lidí způsobit děsivou, psychickou újmu a pochopitelně musím zmínit, že prohlížení těchto stránek může mít za následek i tu fyzickou újmu. Návštěva Deep Webů se za žádnou cenu nedoporučuje. Na tyhle stránky lezete jen na svoji vlastní zodpovědnost a v potaz berete i jisté nebezpečí. Dočetla jsem se, že spousta lidí kteří do Deep Webu vlezli, skončili v blázinci protože jednoduše neunesli obsah stránek. Skutečně...tyhle weby jsou pro jiné lidi. Pro lidi kteří na takové věci mají žaludek a mají řekla bych ''jiné'' zájmy. Nic proti nikomu, můj styl není odsuzovat lidi za to co dělají, je mi to uplně jedno a tenhle článek berte jen jako Informativní. Je to jen čistá zajímavost o tom, jaký svět vlastně je a že vážně nic není sluníčkové. Takže se opět potvrdila moje teorie Svět je hnusnej a Satan je všude.

Hater's Gonna Hate

7. prosince 2015 v 19:11 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Pomalu a nenápadně se nám začala do hlav vkrádat vánoční nálada. Blíží se čas vánoční ''telerance'' alá ,,Ó, á vždyť jsou Vánoce, vůbec nevadí že Tomášek zapálil babičku. Měli bychom se radovat, že se Tomík naučil používat zápalky v tak magický čas.'' A zvířátka? ,, Jejdanečky pejsánek se nám vykakinkal pod stromeček protože s ním tatínek nešel ven. Tak to uklidíme a nebudeme v tom pejsánkovi máchat čumáček ani tatínek nedostane kartáč, vždyť jsou Vánoce a je vše odpuštěno. Přece se nebudeme zlobit.'' Já tyhle kraviny opravdu nechápu a jsem z nich Grrrr. Na mail mi přišel mail ( ano, jak nečekané ). Nebyl to mail ve vánočním duchu ale spíš v hate duchu.

'' Hele jako ty si myslíš že ty tvoje rady k něčemu jsou? Se tím jako kdo bude řídít? Seš něják moc chytrá. ''