Listopad 2015

Jedno z mých úchylných přání

26. listopadu 2015 v 17:07 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Už nějakou dobu jsem absolutně závislá na hře a na mé fantasy postavě. V podstatě nemám důvod zrovna moc reálně existovat, protože mě nikdo nepotřebuje. Kdežto ve hře je má postava poměrně podstatná a tak se raději bavím s lidmi z celého světa ( věřte, že v současné situaci je tohle rozhodně lepší a dávno jsem přišla o nervy a trpělivost ). Navíc jsem se začala učit hackovat. Takže pár měsíců a budu znát dokonalé způsoby jak nelegálně nasrat lidi a prošmejdit jim účty. Ale abych kvůli virtuálnímu světu nekašlala na blog, svěřím se se svým přáním. Mám spoustu přání a tužeb ale 99% těchto přání si nechávám pro sebe. Má to různé důvody ale tohle přání bych si ráda někdy splnila a nestydím se za něj.

Co si přeje Porcelánka k Vánocům?

8. listopadu 2015 v 10:11 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Milý Ježíšku, Santa Clausi a Dědo Mrázi,

ikdyž na Vás vlastně nevěřím, budu se tvářit tak že věřím. Věřím v uplné jiné bytosti a vyznávám jiné hodnoty, ale zkusím to. Jsem sice velká, ale to přece neznamená, že pod stromečkem nemůžu najít to co si přeju. Všichni tři obdarováváte malé i velké tak doufám, že tento rok uděláte radost i mě. Totiž čím je člověk starší, tím víc stojí Vánoce za prd a málokdo v dospělosti dostane to co si přeje. Ale co Vám budu povídat Ježíšku, Clausi, Mrázi? Všechno vidíte, tak určitě dobře víte jak se dospělí před Vánoce stresují v obchodě ve frontě. A tak posílám vzdušnou formou můj skromný vánoční seznam.

1. Ráda bych dostala propisku. Ale žádná obyčejná propiska to není. Měla by mít na sobě napsáno Porcelánová panna. Věřím, že to není problém. Dnes se dělají i propisky na zakázku, přání a výrobci na ně napíší cokoliv jen aby měli kšeft. Jo a taky by měla být v mé oblíbené barvě kterou záměrně nenapíšu. Je to takový test. Říká se, že víte a vidíte všechno tak předpokládám, že mi teď vidíte do hlavy a víte na kterou bavu myslím.

2. Tričko s nápisem Porcelánová panna. Ano, ano. Nosila bych ho ven. Nápis by měl být rozdělen:
Porcelánová
panna
Opět záměrně nezmíním barvu. Ha! Věřím tomu, že na Severním pólu i tohle není problém. Vaší pomocnící a skřítci jistě takový nápis svedou vložit na tričko.

3. Plyšového červeného ptáka z Angry birds. Střední až velké velikosti. No jo, moje úchylka na plyšáky.

4. Housličky. Óóó áánoo moje dlouhodobé přání. Housle si přeju ze všeho uplně nejvíc. Za předpokladu, že by byly jen house, ostatní dárky klidně oželím. Mé vysněné jsou černé a jako třešinka na dortu struny které vypadají jako ze zlata.

5. A ve finále zjistím, že jsem uplně blbá když píšu co si přeju protože se přání neplní. Nakonec si vše objednám a zadám sama od sebe pro sebe a budu se na Vánoce tvářit překvapeně Jééé co jsem to dostala? Dětem se Vánoční přání plní, ale jen proto že jim to rodiče koupí. Takže jsem nakonec ztratila čas s tím psaním a jen si připoměla, že se Vánoce blíží. Za měsíc a půl budu mezi těmi, kteří stojí frontu v Tescu a ve vozíku budu mít nesmysly. Já dám lidem blbosti a lidi na oplátku dají blbosti mě.

Stalking - Co dělat a co čekat?

4. listopadu 2015 v 21:17 | Porcelánová panna
Většinou jsem tohle téma řešila se slečnama v mailu. Před nějakou dobou toho bylo dost, pak klid a teď mě zase někdo kontaktoval. O čem píšu? O stalkingu. Můj článek čím jsem si prošla, si může přečíst ZDE. A tak jsem se rozhodla napsat pár rad a můj pohled na to, co má stalker vlastně v hlavě protože jsem se setkala s virtuálním stalkingem. Víte, svýmy běžnýmy slovy a mluvou bych to napsala stručně a takto: Stalker má v hlavě nasráno a je to uplně vymrdaný mozek. Psychicky nemocný čurák, který bude kecat svoje píčoviny a tvrdit jak to má v hlavě v pořádku. Takže asi tak. Jenže to bych se daleko nedostala. Avšak výše zmíněná věta má tu výhodu, že takhle to nikde jinde napsané nenajdete. Ale teď už slušně a psychologicky.


Holit se, neholit se?

4. listopadu 2015 v 11:27 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Holit, neholit? Nevím jak pro ostatní, ale pro mně je to poměrně velice zásadní věc a mám v tom jasno. Na otázku bez váhání okamžitě odpovídám Holit! Těch důvodů mám hned několik. Kde kdo by řekl, že snad v dnešní době je až samozřejmé holit se. Ale to milý vážení samozřejmost skutečně není ani v dnešní době. Já vnímám jednu zásadní věc a to totiž fakt, že rozdíly jsou v generaci. Tak tedy moje generace, nebo-li věk dejme tomu 20 - 25 se ve většině případěch holí. O té mladší generaci snad ani nemluvím. Nevím jak jiní, ale u těch si to vlastně ani jinak neumím představit. A generace starších, řekněme 35 a výš se ve většině případěch neholí. Nejsem odborník na čísla ale z jistého výzkumu vyplývá, že se starší lidé méně holí. Rozhodně netrvdím, že se každá starší paní, slečna, žena neholí ale prej to tak většinou je. A jak to mám já? No pochopitelně jsem vyholená na batole.