Říjen 2015

Stručný životopis II.

27. října 2015 v 21:37 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Milý pane Svišti,

velice děkuju za Váš kladný e-mail a jsem ráda za Vaši odpověď. Musím říct, že už teď mi jste velice sympatický podle příjmení. Ihned jsem si představila sviště. Malinkaté, chlupaťoučké zvířátko které okouzlí svojí roztomilostí. Jestlipak jste taktéž chlupatý? Doufám, že brzy budu mít možnost přesvědčit se o tom osobně. Na Vaši žádost přikládám svůj pracovní a stručný životopis.

Report po dlóuhé době ve válce

21. října 2015 v 11:13 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Óó áno. Po dloouhé době článek. Věrní čtenáři ( asi tak dva ) si počtou, úchyláci si moc nepočtou asi a pronásledovatelé sežerou článek jedním dechem s vyplazeným jazykem alá pes, s funěním a šilhajícíma očima. Těm je totiž uplně jedno jaký článek napíšu. Nezajímá je jaké je kvality, hlavně že něco napíšu a budou si moct odškrtnout další info které na sebe kecnu. Já mám totiž čtenáře rozdělené do několika skupin. Částečně mi k tomu napomohla anketa která se nachází v menu a zde pod článkem. Většina si myslí, že jsem Nadržená. No...dobře. Mě by zajímalo, proč si to taková většina myslí? Je to pochopitelně názor lidí, ale to tedy znamená, že když píšu úchylně a nadrženě, jsem automaticky nadržená? Tak fajn no.

Dva důvody k výpovědi

9. října 2015 v 20:09 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Milá slečno PP,

s lítostí, tedy vlastně ne s lítostí, je nám to uplně jedno, Vám oznamujeme, že se naše firma rozhodla ukončit s Vámi pracovní poměr. Důvodem je hrubé porušení pravidel kázně dle zákoníku práce ( § 1 odst. 9 ). Naše firma netrpí jakýkoliv druh sexuálního obtěžování na pracovišti. Ve Vašem případě hlasitá konverzace na místě výkonu práce se spolupracovníky na velice sexuální téma. Vaše chování svádí ostatní zaměstnance k zanedbávání pracovních povinností a k jejich neřádnému plnění. Nejen, že tímto narušujete morálku ostatním zaměstnancům, Vaše rozhovory jsou taktéž nevhodné pro zákazníky našeho obchodního řetězce.
Dále naše firma neschvaluje jakékoliv viditelné znaky vulgarismu nebo sexuality. Viz. ve Vašem případě tetování, které silně upozorňuje na Vaši sexuální orientaci a sklony k násilí. Věříme, že jinde najdete lepší pracovní uplatnění.

S pozdravem
Ing. Martin KrálíkPiercing, propichování, jehlování

5. října 2015 v 21:03 | Porcelánová panna |  O BDSM a S/m
Jednou z otázek které mě docela rozčilují je Tebe to nebolí? Jedná se o mé velice viditelné piercingy. Když se s někým seznámím, nebo si v hospě přisedne někdo k nám ( či obráceně ) , často čelím této otázce ze strany neznalců. Tuto otázku mi už položilo tolik lidí... Od střední školy se semnou táhne a já na ni odpovídám vždy stejně. ' Ne nebolí. Mám to už dlouho. '. I když se píchnete do prstu, odřete se, vše bolí jen po dobu hojení a než se to zahojí. Pak je to ok. Co třeba píchnutí náušnice? To taky bolí chvíli a pak je to dobrý. Lidi si asi myslí, že když to mám i jinde než v uchu, tak že to bolí neustále. ' A jak s tím jíš? ' Ještě blběji to zní ve chvíli, kdy zrovna jím. Dotyčný mě pozoruje a i přesto se zeptá. Jídlo mi kvůli tomu nikde nepadá, neprosakuje a ani pití těma dírama nestříká. S dotyčným/nou o tom prohodíme pár slov a vždy to končí slovy Jako je to dobrý, ale já bych do toho nešel/a. Muži přihodí poznámku, že je to sexy a asi s výhodama a že mi to sluší. Ale lidi to nechtějí, protože to bolí, je v tom jehla a proces hojení není nikterak příjemný. I já jakožto milovce bolesti musím přiznat, že to bolí a né málo. Při posledním píchání se mi i očka zarosila.