Září 2015

Věci normální v soužití partnerském

28. září 2015 v 19:48 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Tak to vemu zase pěkně od podlahy. Obrázky, filmy nám cpou jak je krásné partnerské soužití. Pár který s úsměvem usíná v náručí pod jednou peřinou namačkaný u sebe. Ach jak romantické... Ona je to hezká představa, že se ke mně chlap po šukačce přicucne pod deku a obejme mě JENŽE... Je tu to jenže. Já jsem člověk, který nepotřebuje pořád tělesný kontakt nebo tak něco. Mě bohatě stačí občas pusa, obejmutí, držení za ruce a i s tím usínám ve dvou to není taková hitparáda. To totiž nepotřebuju vůbec. Stačí mi, když partner usíná pod svojí dekou v aspoň menší vzdálenosti ode mne. Spát pod jednou dekou v objetí je mi totiž nesmírně nepohodlné. Buď mě tlačí partnerova ruka kterou mi drtí tělo a vnitřnosti, nebo je pod jednou dekou nechutný horko a já se pochvíli potím jako vrata od chlíva. Já sama si vytvářím dost teplo a nepotřebuju k sobě další kotel. Jó občas...to hezký je ale co třeba prdění? To žádný časák ani film nezmíní.

Opět tlachání o ničem

25. září 2015 v 11:24 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Kdybych měla shrnout tento týden, ani nevím jak bych to udělala. Začátek sice byl takový, že jsem chtěla proskočit oknem ven ale závěr týdne je vážně nesrovnatelný s tím začátkem. Musím přiznat, že největší radost mám asi z konečně domluveného termínu na tetování. Huráá. Víte, on byl výběr salónu v podstatě čistě náhodný jen podle fotek a odhadu šikovnosti tatéra. Ikdyž je už celkem chladno, spojili jsme objednávku s výletem na motoroce. Byla jsem již u tří tatérů a u žádného se nestala taková haluz jako u tohoto. Jaká je šance, že zrovna v Jihlavě, náhodným výběrem jsem vybrala tatéra, který je podle všeho BDSM+ nebo má aspoň dobrou šajnu co za kérku chcu ? Jak to soudím? Podle obrázků vázání shibary které visí u něj v salónu ale především tak soudím z jeho slov po telefonu, když jsem měnila umístění ze zad na ruku. Nechávám si vytetovat znak BDSM čili trojnou monádu a jeho reakce na to, že ji chci na ruku byla poněkud... '' Nó záleží na úhlu pohledu, ale na ruku je to docela odvážné. ''. Takže uplně blbý tatér to není a předpokládám že ani ta jeho manželka, u které jsme se objednávali není vymletá. Já totiž sázím na to, že půlka lidí nemá šajnu o tom co ten znak znamená, druhá půlka lidí tuší nebo ví ale stejně nic neřeknou. A ve finále mi každý může políbit prdel.

Proč lituju muže?

20. září 2015 v 17:47 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Ikdyž mými slovy to může znít podivně, je neskutečné co jsou muži schopni udělat, překousnout kvůli ženě. Netvrdím že všichni, ale pár takových se najde. Pochopitelně my ženy to u svého partnera často nevnímáme a vidíme ho jako neschopného idiota který nevymění ani žárovku a nedokáže nás sexuálně uspokojit. Mě docela rozčiluje fakt, že nám muži nevidí do hlavy. Netuší co nás sere, nevědí co chceme, ptají se a nepřijdou na to sami. Ani vlastně netuší, že NE je mnohdy ANO ale chceme prostě aby na to chlap přišel sám. A bohužel nepřijde protože to nejsou jasnovidci. Jednu ženu štve, že její chlap nemyje nádobí,neuklízí, nestará se o děti, a druhou štve něco po sexuální stránce nebo nás rozčilují mužské zlozvyky. Ideální chlap totiž neexistuje a na každém se dřív nebo později ukáže něco, co nám leze na nervy. Jenže je jedna věc ve které muže lituju a litovat je budu.

Jak uspokojit ženu?

18. září 2015 v 7:11 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
To by mě taky zajímalo. Rýpal by mohl říct, že uspokojit ženu je nemožné. Jednou se nám líbí tohle a o pár dnů později se nám to už nelíbí, furt si na něco stěžujeme a podobně. Jasně, s tím bych i souhlasila avšak beru to jen podle sebe. Tentokrát bych se zaměřila na uspokojení jazykem. O lízání koulí jsem už psala, tak proč to nevzít z té druhé strany? Abych se přiznala: Opravdu po partnerovi nechci aby mě orálně uspokojoval. Mě se to totiž nelíbí a vypěstovala jsem si k tomu odpor. Doposud to žádný chlap neuměl tak, aby se mi to líbilo nebo mě to snad dovedlo k orgasmu. Já mám totiž pocit, že většina chlapů si myslí jak velice stačí tím jazykem něco dělat. Jasně stačí, ale musí se vědět kde a jak. Své tělo znám nejlépe já, vím kde mám '' bod G '' a vím jak silně to jazykem chci. A ano, je moje blbost když to chlapovi neřeknu. Já totiž doufám, že jednou potkám chlapa, který to zjistí sám a nebude se mě ptát Takhle to mám dělat? Dělám to správně? Ne neděláš!! Dyť jsem z toho suchá! - No to mě fakt nebaví.

Stručný životopis

14. září 2015 v 7:19 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Milá firmo,

omlouvám se za to oslovení, ale bohužel netuším jestli můj e-mail bude číst muž nebo žena. Ve svém inzerátu uvádíte pouze název firmy, tudíž je to Váš problém a skutečně pochybuju, že se někdo jmenuje TIPO s.r.o.
Měla bych vážný zájem pracovat ve Vaší firmě a abyste znali mé předchozí zkušenosti, přikládám svůj stručný životopis.

Absolvovala jsem nespočet brigád, které nestojí ani za slovo a tak tedy zmíním práce, které za něco stály. Začnu soukromou firmou NetJack. Jak může z názvu vyplývat, jedná se o firmu poskytující internet. Tam jsem se hlásila na místo servisního technika. Stručně řečeno: nějaký debil zavolá kvůli nefungujícímu počítači a práce technika je, aby přijel k dotyčnému domů a zapojil mu počítač zpět do zásuvky. Ale to bohužel z nějakého důvodu neklaplo a tak mě pan majitel zaměstnal jako svoji sekretářku. Vůbec se mi ta práce nelíbila. Nejen, že mi pan majitel neukázal jak zapnout počítač, hned první den jsem pojala podezření, že mě vůbec nezaměstnal kvůli mým dobrým znalostem v administrativě, ale spíš kvůli mému výstřihu. Od začátku mi místo do očí koukal tam. Takže nejen, že jsem všechnu práci psala ručně, ještě jsem musela každé ráno sahat panu majiteli do kalhot a říkat jak je velkej. On říkal, že za to mám víc peněz prej něco jako přesčas, ale po měsíci mě to přestalo bavit a hlavně se to nelíbilo mému manželovi. Tomu když jsem to řekla, šel pana majitele za koule chytit sám a ptal se ho jestli se mu to líbí stejně jako ode mne. Asi nelíbilo, protože jsem z nepochopitelného důvodu dostala výpověď.

Další firma byla U&S. Firma, která vyrábí bezpečnostní zámky a dveře. Prej je to nejlépe platící firma v okolí, takže nechápu proč píšu zrovna Vám. Do firmy U&S mě chtěli zaměstnat jen jako výrobní dělnici. Podle těch idiotů jsem se na nic jiného nehodila a tak jsem nabídku přijala. Nabízeli mi 30 000,- což je celkem dobré, ale hned při školení jsem odešla. Měli přísně zakázáno nosení jakýchkoliv šperků a umělých nehtů. Chvíli jsem se s panem školitelem hádala, že co když mám nehty gelové ne umělé. On mi pořád tvrdil že je to jedno a to samé, já jsem mu tvrdila že není. Asi zjistil, že mám pravdu a byl ponížený, protože mě okamžitě vyrazil.

Pak jsem byla nějakou dobu nezaměstnaná ale kamarád mi dohodil úžasnou práci. Stala jsem se dýlerkou a prodávala marihuanu. Žádný strach! Dětem jsem měla přísný zákaz cokoliv prodat. Ono totiž v případě že je zle a hoří, jsou právě děti nejčastěji těmi kteří všechno hned vykecají policii. A tak jsem na radu kamaráda obcházela taneční kluby ve kterých se prodává nejlíp. Šlo to dobře. Kamarád si mě chválil jak mi jde obchod, ale nedopatřením vše zjistil zase manžel. Byl velice rozzlobený, ikdyž jsem nechápala proč, a tak jsem mu od té doby tajně přidávala marihuanu do jídla. Od té doby bylo vše v pořádku a začal vnímat život z jiné stránky. Ale osud si s náma pohrává a jednou si ho v práci, kde pracoval, vyhnátli namátkou na kontrolu drog v těle. Manžel ať lízal sebevíc, vždycky byl test pozitivní. Takže ho vyhodili a nemusím doufám zmiňovat, že po tomto se manžel semnou rozvedl. Navíc jsem se od kamaráda nedočkala žádné pracovní smlouvy, ikdyž mi ji slíbil.

Vydělala jsem si dost peněz, udělala si živnostenský list a chtěla jsem pracovat sama na sebe. Navíc jsem měla dost peněz z toho, jak mě manžel vyplatil a otevřela jsem si obchod se spodním prádlem. Velice mě to bavilo. Ženy si semnou povídaly, ale nikdy se už z nějakého důvodu nevrátily. Za to pánové ano. Ti byli z mého obchodu tak nadšení, že dokonce chtěli abych jim prádlo ukazovala na sobě, že netuší jak to bude na jejich ženě vypadat tak aby měli hrubou představu. Po nějaké době mi tam začaly chodit manželky těch mužů a milenky, že bych se měla stydět takže jsem obchod zavřela.

A teď mám zájem pracovat u Vás na pozici asistentky. Doufám, že mé pracovní zkušenosti jsou dosti bohaté na to, abych Vás zaujala.

Hezký den přeje PP.

Uplně mimo všeho - Nad čím se občas zamýšlím?

12. září 2015 v 19:10 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Kdo čeká úchylnost má smůlu. Co nám dal Blízký východ? Tak třeba palestinu. Šátek, který se tu stal módním hitem nejen v chladném období. Já osobně mám palestinu ( tedy alespoň tu její vietnamskou nebo čínskou imitaci ) ráda. Nerada mám holí krk, především v zimě, a tak tuto věc vítám. Ono se říká, že skutečně ta pravá palestina v zimě hřeje a v létě chladí a hlavně nestojí padesát korun. Mno nevim. Údajně i káva pochází z těchto zemí. Pak je tu kebab. Lahodný nejen arabský pokrm který se postupně zkurvil vepřovým masiskem a hranolkovou přílohou + dva žufany tatarky. Arab by asi vyskočil z kůže, kdyby mu tu dal Franta ze stánku kebab z vepřového. To by arab na místě zařval Allah Akbar!, a vyhodil stánek i s Frantou do vzduchu. Nevím, proč si lidi pletou kebab s gyrosem nebo ještě v horším případě říkají oboum rozdílným věcem stejně. Jasně, ono to vypadá dost podobně a obojí se tu žere ve velkým. Jenže kebab se tedy konzumuje v arabských zemích a gyros je řecký. A co teprve ta čínská verze gyrosu a kebabu? Ti tomu dali uplně nový rozměr v podobě napíchnutého kočko-psího masa. Takže takový mňau-haf gyros a kebab v tortille.

Masturbace nad panenkou Barbie

9. září 2015 v 12:31 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Lidská psychika je naprosto úžasná věc. Není tajemství, že mě fascinuje ale především v případě, že člověk není zas tak uplně normální. No jasně...třeba bych mohla fascinovat sama sebe ale na druhých se to líp pozoruje. Člověk který má v mozku vydrolený zub na ozubeném kolečku nebo takový který tam má rovnou kolečko navíc. Co třeba někdo s rozdvojenou osobností? Pokud má v sobě takový člověk hned tři osobnosti, tak tam musí mít aspoň tři kolečka navíc. No a co tam má třeba takový člověk, který vidí v panence Barbie sexuální objekt a využívá je jako zdroj svého vyvrcholení?

Anča, Karel a Francek

9. září 2015 v 10:30 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Malou inspiraci mi vnutil článek blogera Surpana. Takový vidlácký sex. Miluju nářečí...
'' Si stejně úchylné jak ten Francek.'' Zahučela Anča přes stáj a drápala se nahoru po kopě sena. Karel, sápajíc se na ni, jen odfrkl a zabořil prsty do její mokré díry. Anča zvedla boky a zaklonila hlavu. ,, Kdeže, já su lepší. '' Procenil Karel přes zuby. Anča se válela v kupě sena a přes občasné zařechtání přítomných diváků, se její steny nesly až ven ze stodole. Karel vytáhl svůj klacek, Anči vyhrnul sukni a dravě do ní vpichl svůj nástroj po koule.
,, No moc na mňa nehleď kobylo.'' O kus dál, se mladá klisnička dělila o místo s Franckem. Ten Anču s Karlem pozoroval a jejich divadlo mu hrnulo krev do příslušného místa. Akorát ta kobyla ho nezpokojovala. Franta vytáhl hadicu a klisna se na něj hladově podívala. ,, Co furt čučíš kurňa? Nic ti nedám. Hen máš hřebca.'' Francek se ke kobyle otočil zády a začal svůj úd mačkat a přetahovat tam a zpět. Franta se ukájel na stenech které vydávala Anča a s přibývajícím časem a rychlejšímy pohyby i Karel. Karlove kulky mlaskaly o Ančin zadek a Frantův klacek mlaskal do rytmyckých přírazů.
,, Kurva Ančo ty máš kundu... Já už budu! ''. Zahučel Karel. ,, No dělaj Karle, prdel už mám celů dodranů z teho seniska. ''. Jen co to Franta uslyšel, začal svůj ocas honit rychleji. Stiskl ho, zaklonil hlavu a zaposlouchal se do stenů orgasmu a přírazů. Karel třikrát mohutně přirazí a už jeho mrdka plní Ančinu buchtu. O kus dál, Franta, křečovitě svíjí v ruce svůj ocas a do dlaně mu stéká jeho smetana.
,, Nemysli si, taky mám kulky doškrábané. ''. Karel vytáhl z Anči úd a podíval se na svoje červené, odrané koule. ,, Měkké seno. Nasrat! Příště semnů pudeš do traktora a tam mě ho požužleš v hubě. ''.


Lízání koulí a dráždění prostaty

5. září 2015 v 15:24 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Název článku může být trochu zavádějící. Nebudu psát o lízání bowlingových koulí ani o kulečníkových ale o těch mužských. Mohla bych napsat Lízání varlat, jenže to slovo se mi nelíbí. No jo Porcelánové Prase zase napadla šílenost díky kamarádce, která byla u mně doma a zděšeně se svěřila jak po ní její přítel chtěl, aby mu vzala koule do pusy a požužlala mu je. V tu chvíli jsem jí skoro vyprskla víno z úst do obličeje, ale lahodný alkohol jsem v ústech udržela a po polknutí jsem prosila zopakování věty. Kamarádka byla uplně na větvi z toho, že to po ní přítel chtěl. No a? ' No já to nikdy nedělala! '. Začala mi vysvětlovat, jak jí jsou mužské koule na dotek nepříjemné a neumí si je představit v puse.

Něco z gynekologie: Dámy, nebuďme čuňata

3. září 2015 v 18:32 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Sebrala jsem dítě a vyrazila do cukrárny, kde jsem měla zcuka s kamarádkou. Cukrárna má tu výhodu, že poskytuje dětský koutek a možnost odložit ( milý vhodně použil toto slovo ) dítě jako kabelku. Nacpala jsem do Mini nezdravé pitíčko společně se zákuskem a pak se ztratila mezi ostatní děti. Takže jsem si mohla s kamarádkou popovídat o tom, o čem se před dětmi nemluví. Kamarádka je gynekoložka ale nechodím k ní. Ne, že by byla špatná, ale nebylo by mi uplně příjemné, kdyby mi kamarádka zírala do vaginy. Ona totiž často říká: '' Ke mně když příjde nějaká ženská, která mě navštěvuje častěji než je známo, třeba je těhotná, nebo má nějaké potíže tak já když vidím jejich obličej už si automaticky vzpomínám na ty jejich ku*dy a vidím jim je na čele. V horším případě už jen při jménu si vybavím že tahle má vytahané pysky a tam ta roztahlou díru.'' Takže jen nechci aby mě kamarádka viděla s vagínou na čele. Asi by ode mně bylo hezké, kdybych upozornila, že není uplně vhodné u článku papat ;)