Srpen 2015

Ve jménu Dě*ky

31. srpna 2015 v 13:57 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Né že bych neměla o čem psát...mě se jen nechce. No jo, zas. Ještě víc mi zlenivěly prsty a raději bych se jen courala někde po venku. Koukala po obchodech co se nám hodí a co ne, rozplývala se nad hezkým, drahým nábytkem nebo prostě bych jen tak někam jela. Léto a blog nejde dohromady. Jenže opět začíná školní rok a s tímto datumem mi vždy docvakne, že léto pomalu odchází, nastane podzim a zima. Zchladí se a skončí nošení tílek, sukniček, kraťásků, konec opalování se a já nevím čeho dalšího. Bude zima jako prase, tady na Vysočině ještě větší než doma na j. Moravě, napadne sníh, zamrzne a zase budeme hrát kuželky s autama. Ne, že by se v zimě nedala nosit sukně. Mám pocit, že sukně, kozačky, zimní kabát vypadá lépe než letní outfit. Můj názor se asi obvíjí od toho, že na léto mám věci barevné či světlé kdežto na zimu moji oblíbenou černou. Navíc v zimě nemusíme řešit, že je horko jako svině a nedá se v tom ani šukat. Nemusíme vymýšlet blbosti typu sexu ve vodě nebo v chlaďáku. Ono to může znít, že léto nemám ráda, ale opak je pravdou. Léto miluju, jen má vliv na mé (ne)psaní a lenost. Avšak i přes moji letní nepsavost, budu mít vlastní doménu.

Jak často myslím na sex?

27. srpna 2015 v 19:28 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Výživně jsem odstartovala svůj projekt a čekám jaké ovoce mi to přinese. Mám pocit, že v poslední době se šíleně rochním v pomluvách a mám potřebuju syslit je. Né že bych pomlouvala, ale ráda poslouchám špínu ostatních. Nechávám si drby pro sebe, ale prostě mě jen baví řešit a nepřestávat se divit, co lidi dělají. Možná jsem odporná, ale nějakým způsobem mě to vnitřně naplňuje. No jó, to je ta mrcha ve mně kterou tímhle krmím. Třeba mě nesmírně pobavil rozhovor s pokladní, která se zmínila, že jistý slovák kradl kaviár, který si cpal pod trenky. Ostraha po té kaviár z trenek vrátila zpět do prodeje. Mňamka...ještě že to nejím. Konečně mám padla od brigády. Trochu víc mě to zničilo. Totiž, po dlouhé době jsem něco pořádně dělala tak teď chcípám. Dobře mi tak. Každopádně teď nechci kuchyň nějakou dobu vidět. Ale nejsem natolik mimo, abych nedokázala myslet na prasárny. Už jsem se zmiňovala jak často pořád myslím na sex?

Furry, Furries - úchylka?

26. srpna 2015 v 16:00 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Furry, Furries...jsem nerada odborná, ale teď budu muset. Furry je antropomorfizace zvířat/postav nebo zoofilování lidí. Pro pochopení - například se mi bude líbit nějaký kreslený fantasy vlk a já mu dám lidské vlastnosti, oživím ho. Seženu si vlčí kostým, v podstatě budu ten vlk ale s lidskými vlastnostmi. Mluvím, přemýšlím apd. Anebo si oblíbím tygra, seženu si tygří kostým a budu se chovat jako tygr. Velice mi to připomíná animal play a pony play. Obléknutí do koňských postrojů, spaní na seně. Tam se lidé taky chovají jako zvíře, v tomto případě kůň. A co třeba dog play? To stejné. Jenže proč o tom vůbec začínám? Mám ''kamarádku'' kterou jsem sice nikdy neviděla, ale občas si voláme přes webkameru a každý den si popíšeme pár slov. A Furry je životní styl mé kamarádky. Jen oznamuju, že je staší než já a není to malé dítě. Nechci být ošklivá, ale v podstatě mi připadá jako blázen. Ona totiž celý den žije v tom, že je to její oblíbené zvířátko. Kamarádku budu nazývat Ká. Ká má za své oblíbené zvíře nějakou růžovou lišku a svůj život žije jako ta růžová lištička. Ztrácíte se v tom? ...Já taky. Hlavně v té sexuální části.

Ve službách Ďábla a jeho kuchyni

24. srpna 2015 v 19:39 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Teď si dám na pár dnů s psaním pohov. Přes léto je neskutečné množství brigád. A vzhledem k tomu, že jsem holá jak kostelní myš a žebrat na náměstí se mi nechce, jednu brigádu jsem se rozhodla vyzkoušet. Jsem kuchtice. Blogger Surpan vkusně nazval kuchyň: Ďáblova místnost. Já s ním v podstatě souhlasím. Vařič společně s troubou, umí vytvořit pěkné peklo. Malou zkušenost v tomto odvětví už mám a tak jsem si chtěla zase trochu rozšířit obzory. Ikdyž je tento obor uplně mimo ten můj, kterému se můžu věnovat. Je to obrovská mega jídelna s mega kuchyní. Jídelna. Vaří se v několika litrových kotlech a vanách. Kuchyňské vany, ve kterých by se pohodově vykoupali najednou i dva dospělí lidé, a kotle o velikosti na vývar z tří dětí najednou.Vaří se denně 400-600 obědů a z toho kolem 200 lidí chodí najednou v obědový čas. Je to mazec. Ta rychlost jakou všichni valí, to nechutné množství jídla, ta ''sehranost'' a to jak tam jsou všichni na nože. Pan šéfkuchař je malý muž, ještě menší než já ale velice prostorově rozměrný. Je to takové malé prasátko, které kdyby mohlo, sežere i hadru na nádobí.

Jak jsem měla nechtěně ''psa''

22. srpna 2015 v 21:17 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
'' Haf haf! '' - '' Ale né, musíš do toho dát emoce. Haůůů haf! Haf! Vrrrrrr.'' Ačkoliv jsem měla včera celkem pokaženou chlastací zábavu, místo chlastání do němoty jsem se seznámila s docela pohledným třicetiletým mužem, se kterým jsme po sobě štěkali. Já ho učila štekat ale co nenaštěkal, dokonale kompenzoval vytím. Seděli jsme na lavičce a zavýjeli do rytmu hudby. DJ hrál stejně blbosti a mezi ožralou mládeží jsme moc pozornost nevzbuzovali. V lehce posilněném stavu jsem mu řekla, že bych si ráda zahrála na psa a jeho snahu sbalit mě jsem odsekla větou Hele vzdej to, na to bys neměl. Neptal se proč, byl zťatý ještě víc než já ,akorát se zarazil a zničeho nic začal štěkat. Vytáhla jsem obočí nahoru a chystala se k odchodu.

Jak si snížit IQ?

21. srpna 2015 v 12:16 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Jak si dokonale snížit IQ? Navštivte mužské fórum. Včera jsem se trochu zasekla na diskuzní stránce v sekci Pro muže. Ani nevím proč jsem to dělala. Asi abych nemyslela na přítele a na to jak jsem na něj nasraná, protože se snažil chovat jako můj fotr. Ne, ne na tohle mám vážně alergii. Hrát si na perverzního ''tatínka'' ano, ale aby mě zpovídal a cpal mi něco fotrovským stylem ne-e. Já svého otce nenávidím a pokud se mi má přítel zhnusit tak je na velice dobré cestě. Rezignovala jsem, kašlu na to, mlčím a zamkla jsem to v sobě protože by to stejně zase dopadlo tak, že on je uplně ale uplně nej chlap na světě a uplně nevinný. Ale třeba by mu taky mohlo dojít, že jakékoliv chování otce ve směru otcovských starostí ,ve mne vzbudí absolutní vztek. Panejo...tátu vážně nesnáším. Původně jsem čekala nějakou přínosnou konverzaci ale té jsem se bohužel nedočkala. Bylo to jakobych se bavila s dětma, nebo vlezla na Xchat. Navíc mi jeden připomínal svým vyjadřováním cigána. Brrrr... Dočkala jsem se jen nepochopitelných odpovědí, nadávek, návrhů na šu*ání a divných názorů na ženy. Onen ' cigán ' mě musel ještě otravovat osobně ve zprávách, zprvu chtěl abych ho počurala. Když jsem mu vysvětlila, že tohle nedělám, že jsem opak, obrátil v to, že mě seřeže za to protože ho neposlouchám. No a najednou ze sebe začal zvracet slova jako že dnes zbil svoji přítelkyni apd. A já myslela, že v dnešní době už nejsou muži vycákaní z ženy hned co se objeví... Jejich debilita mě buď zarážela nebo rozesmála. Když se některý z ''pánů'' tvářil, že se umí vyjadřovat slušně a šlo by konverzovat na úrovni, okamžitě to zabil vulgarismem nebo nějakou pí*ovinou. Takže normální konverzace vážně možná nebyla. Chvíli mi připadali jako vhodní pokusní králíci, ale ten nápad jsem během pár minut rozkrájela na kousky. Díky tomuto, pohrdám muži ještě víc. Chápu Dominy, ponižování mužského EGA, píchání do zadku umělákem a kopance do koulí. Tihle pánové by totiž nic jiného nezasloužili.

* A mužské ego jde ještě dál a nemíní se smířit s mým článkem který není lichotivý. Takže je diskuze moderovaná ;)

Z mužského fóra o Panně a ženách

20. srpna 2015 v 12:35 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Nějakou dobu mi v hlavě hlodala myšlenka, kdo z různých stránek na mě odkazuje. Jsem prostě zvědavá baba. Zvědavost, jestli je to záporné nebo kladné. A na jednom jistém fóru se adresa mého blogu vyskytuje. Názory těch mladíků/chlapů/hybridů co já vím?, mě docela pobavily. Obzvlášť ta jedna odpověď. Takhle mluví Pán tvorstva...ehm...Opravdu výživná konverzace...Snad bych si i ráda osobně s hochama pokecala o ženách.
Ach ti muži...

19. srpna 2015 v 20:39 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Do ruky se mi dostal ženský časopis. Není to takový ten typický blborádce pro krávy, který nadšeně hlásá jak chlapovi úžasně vykouřit aby na to nezapoměl. Celkem mě zaujala zpověď mužů, kteří psali do redakce a svěřovali se, co chtějí v sexu nebo kvůli čemu jsou schopni se s partnerkou rozejít. Některé jsou zajímavé, něco jsou uplné blbosti. Co ti muži nechtějí...? Nebo snad Ach ty ženy...?

'' Ze všeho nejvíc mě štvalo, že stačilo abych se jí chvíli věnoval jazykem v klíně a už si nenechala dát ani pusu dokud si nevyčistím zuby. ''

'' Raději i v třicetistupňových vedrech chodila v dlouhých kalhotách, než aby si pravidelně holila nohy. přitom věděla, že mě hladké tělo vzrušuje. Když jsem navrhl, že si oholíme navzájem klín, naštvaně vyštěkla jestli nejsem úchyl. ''

Anální kolík, BDSM ocasy

18. srpna 2015 v 20:24 | Porcelánová panna |  O BDSM a S/m
Chytrosti mám především od moudrého ex-přítele, výrobce BDSM hraček a trocha je z diskuzí.

Ocas nemusí mít jen chlap. V tomto článku budu psát o pomůcce, která se hojně využívá v BDSM. Ocásky, ohony, kolíky. Ano i já mám ocas. Leč bohužel z pravé kožešiny. Jsem docela proti tomu ale... Není to ocas ze žádného shit sexshopu. Ocas dělal zkušený člověk, který ve velkém ručně vyrábí hračky pro BDSM a sám je příznivcem těchto hrátek. Pochopitelně ocásky mají i spoustu nevýhod.

James Deen: Šu*ací Bůh

18. srpna 2015 v 13:18 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Blogger Akim se svěřil se svýma oblíbenýma pornoherečkama. Já oblíbenou ženu v tomto odvětví nemám, ale muže ano. Je jeden...a netušila jsem jak se jmenuje. Až pak jeden komentář nabízející jména prozradil, jak se můj oblíbenec jmenuje. Ten chlap se mi děsně libí. Já ho vidím jako fešáka. Ikdyž můj mužský ideál je plešaty ( vyholený proboha...ne vlasy vypadé stářím ), s čárkou vousů na bradě nebo vousy tvarované podél čelisti, silné předloktí a vystouplé, výrazné žíly na rukou klidně bych Jamese Deena brala okamžitě. Ten chlap je šukací bůh.