Červenec 2015

Třicet sekund

31. července 2015 v 13:52 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Tahle skupina nepatří zrovna mezi mé nejoblíbenější ( pardon Akime ) ale když je klip povedený, zamiluju si i písničku...


Mám je ráda

29. července 2015 v 22:47 | Porcelánová panna
Proč je mám ráda? Kvůli textu...


Hitler a ženy v nacistickém Německu - továrny na děti

28. července 2015 v 23:40 | Porcelánová panna |  Dělám chytrou
Nerada si hraju na chytrou. Někdy se chovám záměrně jako neznalá, kvůli lidem abych je nezklamala větou ' To vím/znám proč mi to říkáš? '. Klidně si některé chytrosti vyslechnu třikrát. Dělám to hlavně chlapům. Těm totiž působí radost, když řeknou ženě něco co ''nevěděla'' a ona nadšeně přikyvuje No teda, nevěděla jsem že auto s obsahem 1,6l má nižší spotřebu než 2,0l a ani že benzín se hodí víc do města.
Četla jsem poměrně dost knih o nacistickém Německu, Hitlerovi a jeho říši. Válečná doba mě fascinuje. Hlavní důvod přoc tomu tak je, nejspíš zmiňovat už ani nemusím. Ten tu byl řečen tolikrát, že si připadám už jako fetišista na uniformy. Při čtení těchto knih mi vždy nejvíce zůstanou v hlavě takové lehké podivnosti. Třeba jako fakt, že spousta věcí a šíleností které vznikly za doby Hitlera se dodnes dělají a zůstaly. Například co se týká žen ve společnosti dřív a dnes. Například sám Hitler ideální ženu popisoval jako: ' Roztomilé, mazlivé a naivní stvoření - něžné, sladké a hloupoučké.' Proč mi to sakra zní tak divně a vidím v tom něco...něco...?

Voyeurismus, honění, natáčení

27. července 2015 v 12:58 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
K ranní kávičce se mi dostalo jiné, silnější kafe v podobě mailu od nějakého pána. Začínal poměrně normálně, jako většina mailů od mých nekomentujících čtenářů. Že můj blog čte už nějakou dobu ale na komentování nemá odvahu a abych se nenechala odradit mlčícím publikem. Psal, že jeho partnerka by ráda vyzkoušela nějaké to naplácání, škrcení a celkově by ráda okusila mužskou dominanci v trochu jiné podobě. No tak fajn... ať to zkusí. Ale byl v tom háček. Tento pán byl nezkušený. Shlédl spoustu videí, přečetl články, rady ale psaný text nebo video mu moc nedalo. A tak mě požádal, jestli bychom s přítelem souhlasili v reálné ukázce. Domluvili bysme někde hotel, všichni tři přijeli, přítel by mě před ním seřezal, potáhal, ukázal pár věcí, vysvětlil jak dělat tohle a tamto, oš*kal mě a řekli bychom si Ahoj. JENŽE... po mém odepsání přitvrdil.

Kouření v bytě

24. července 2015 v 17:00 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Dovolte mi abych si po menší odmlce ZASE stěžovala. Ne, ne ta porcelánová štěkna si nebude stěžovat na chlapa jak bývalo už pomalu zvykem. Včera ( článek jsem rozepisovala ve čtvrtek a vydání článku dám na bůh ví kdy ) jsme si ''užili'' lehký ''sex'' na koupališti ve vodě. Ale mám tak malou díru, že se do mě přítel nemohl dostat takže to bylo tzv. na špičku. V článku nové bydlení jsem psala, že se budeme s milým stěhovat. Je to byt. Na Vysočině je totiž poměrně nemožné sehnat pěkný baráček na podnájem. Ikdyž jsem už od začátku s bytem nebyla nadšená, nakonec jsem teda tak nějak souhlasila. A po první noci v novém bytě můžu říct Hnus velebnosti. Před náma tam bydlela nějaká kuřácká šmudla a podle všeho kouřila v bytě. A to tam měla dvě děcka.

The Bunny Game - Hra na Zajíčka

21. července 2015 v 10:31 | Porcelánová panna |  O BDSM a S/m
The Bunny Game. Tak lákavě znějící název filmu. Člověk by si snad představil zajíčky vesele hopkající po louce, kteří se jak neuvázaní cpou mrkvičkama. Ale kdepak. Hra na zajíčka je černobílý, psycho-sadistický-smyslu nedávající film. Řadí se mezi horory, ale já to tak černě nevidím. Pěkně postupně. Když jsem shlédla trailer, byla jsem nadšená! Říkala jsem si ' Jo tak tohle je zvrácenost pro moje oči. ' Přečetla jsem si recenzi a hodnocení, které už tak hezky nemluvilo. Ale vem to čert.


Tatér Filip a jeho čtyři jména

19. července 2015 v 14:29 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Čím víc přemýšlím o životě a světě, tím víc se mi všechno zdá nechutné. Ty všechny věci jak na světě jsou a chodí, co lidi dělají a že to někdy vypadá, jakoby neměli ani kousek slušnosti, vychování a takové to ' Nic mi není svaté '. Že někteří prostě dělají věci, které mi stěží jdou do hlavy a kladu si otázky typu: Proč? To ti to nevadí? Proč jsi to udělal/a? Tobě to tak vyhovuje? V oblasti sexuologie apd. se věci snažím pochopit a neodsuzovat je avšak oblast života a lidského chování mi už tak moc dobře pochopit nejde. Pochopím geye, transvestity, čichání ke kalhotkám ale většinu lidského chování už ne. A tak si často dělám na lidi názor, že jsou to odporné, zk*rvené hovada a v podstatě je mi jedno jestli je mi ten člověk blízký nebo ne. Umím a jsem ke spoustě lidem ochotná, hodná a ráda pomůžu jenže...O mně samotné by i leckdo mohl říct, že jsem mrcha která si libuje v nasírání lidí, pomlouvání, ''nechtěném'' vyvolávání hádek, vyvolávání žárlivosti a nepěkně se vyjadřující na první pohled obyčejná holka. Jsem člověk dvou tváří a záleží jen na ostatních kterou stranu mého Já si zvolí. Má to tak spousta lidí. Toto divné téma jsme včera řešili s kamarády. Odpočinkový den v podobě koupání, slunění a grilování díky kterému jsem viděla někoho, koho už dlouho ne. Je zajímavé jak se člověk za osm let změní. Právě v někoho, koho nedokážu pochopit.

Nové bydliště

16. července 2015 v 19:14 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Asi... bych měla jásat a tančit PonPon dance. Konečně se budeme s přítelem stěhovat. Brzy se mým bydlištěm stane chladná ale překrásná Vysočina. Miluju přírodu, zvířátka a vůni lesu. Obzvlášť v těchto dnech když přes nos pleští sladká vůně lesních jahod a borůvek. A tak s chutí utrhnete jednu šmorůvku a zjistíte, že je to vlastně odporně kyselé a ještě od toho máte upatlané ruce jak malé děcko. Takže je lepší koupit borůvkovou zmrzlinu s tou chemií navíc nebo borůvky z obchodu hnojené plutoniem. Z místa bydliště jsem nadšená (ikdyž jde o město). Avšak nastává problém s prací že jo.


Honění nohama

15. července 2015 v 14:24 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Příští dny slibují opět horko a já se nemůžu dočkat až se na horkém sluníčku natáhnu a ještě víc opálím své již opálené tělíčko a následně rozpálené tělo zchladím v bazénu. Celý den zakončím grilovaným kuřecím masičkem a sklenkou (kecám...sklenkama) vína. Ideálně proflákaný moravský den. Vlastně víkend. Ale místo slíbeného kuřecího z grilu od hostitele bych uvítala spíš žebra. Grilované žebra nemají chybu. Dokážu se nad jejich chutí absolutně rozplynout. Šťavnaté, voňavé masíčko které voní nadálku. A co třeba grilovaná kukuřice? Uvařený klas chutná skvěle ale grilu se nevyrovná... Pasáž o jídle by asi stačila neboď se cítím divně když píšu o šťavnatém mase a cpu do sebe Nesquick.
Jela jsem dnes s kamarádkou na nákupy a normálně jsme konverzovaly. ' Hele mě se na nohách udělala plíseň. Děsně to kouše.' . ' Fakt? Z čeho? ' . ' Já ti nevím. Byli jsme s mojím o víkendu tadyk na kůpáku. ' . ' Deláš si prdel? Tady?? Já jsem tadyk byla naposled jako malá. '. ' Jó furt je to plné cigánů, nic se nezměnilo. A víš co? Já si myslím, že to mám z toho. Že já pinda vůbec někam lezu. Nemůžu nosit ani děrované boty. Mám to celé rudé.'. No mě to nedalo a musela jsem do ní rýpnout. ' Chudinko. Takže to teď tvojému asi nohama nevyhoníš. Co kdyby to chytil ten jeho mezi nohama. '. Následoval zamračený pohled a smích. Jenže já jsem to myslela vážně. No ale to už ona neví.

Google analytic

14. července 2015 v 22:01 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Ráda bych se chtěla podělit o to, jak si (ne)vede můj blog v návštěvnosti. Jó jsou lepší já vím. Ale někdy mám pocit, že mi sem vůbec nikdo nechodí. X lidí totiž čte a mlčí. Furt mlčí. Někdy je to dost odrazující. Počítadlu tady zrovna moc nevěřím takže vedu Google Analytic. Když nekomentují, tak je dobré alespoň vedět co se čte.

1.5.2015-1.7.2015 (jen) - Psi prostě vedou od začátku...Já když to denně vidím, tak se už chytám za hlavu.