Květen 2015

Perverzní norové?

15. května 2015 v 8:44 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Jo norové. Tak po shlédnutí tohoto videa je mám za perverzáky ( video je na yt od 18-ti let avšak v odkazu zde je článek ve kterém můžete kouknout volně) . Asi se tam odstěhuju... Norové učí děti masturbaci. Děti ve věku od 8-12 let. Což je podivné, když Youtube video povoluje od osmnácti let. Tam jsem měla vyrůstat. Tam by měli pochopení pro mé dětské choutky. Podle hodnocení na YT je vidět jak svět nehorázně nesouhlasí. Když vynechám tu norskou kaču co mluví jakoby pozpátku video je velice poučné. Jak důmyslně norka předvádí cucflek s vysavačem. Upřímně mě nikdy nenapadlo že to jde... a to ''líbání'' s rajčetem. To takhle mlaská běžně? Každopádně kdyby mě takhle někdo líbal asi bych utekla. A ty pohyby jakým zasouvá dildo do umělé vagíny. Jestlipak se takhle taky dělá? Byla u toho natáčení mokrá? Nechápu proč to lidi tak pohoršuje, když pětileté dítě říká ku*va a už ve školce vědí co je to sex.


Bez auta není život?

14. května 2015 v 20:06 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Je zajímavé že mi chybí práce. Zase. No jo opět se mě týká stav nezaměstnaná. Továrna na jedy nebyla to pravé. Tedy přesněji to čuně které mi šéfovalo. Úchylné narážky bych snesla ale neustálé pozvánky na neexistují pracovní cestu byly na mě už moc. A ''náhodné'' doteky mi zrovna příjemné taky nebyly. Tak jsem prostě skončila. Trochu jsem se s panem šéfem dorafala a začal mi vyhrožovat, že mi ten měsíc nezaplatí. No asi fakt nezaplatí. Zatím jsem se zlata na účtě nedočkala. Já ty prachy z něho nechám vymlátit. Ale na novém pohovoru mi řekli že mě berou. Zrovna moc jsem o to místo nestála ale budiž. Jenže nastal problém, že nemám auto jen pro sebe a nemám v podstatě jak dojíždět. Ach jak já teď lituju, že jsem si nenechala auto od bývalého... Před několika lety mi koupil Corsu. Každý jsme pracovali jinde a záleželo mu tolik na tom, abych nejezdila vlakem, že mi ji koupil. Pochopitelně ojetou. Při rozchodu jsem ji odmítala z obavy, že za ni po mě někdy bude chtít peníze. Nu... teď v Corsičce jezdí jeho nová přítelkyně. On si vozí zadek v Mercedesu a ona v Oplíkovi. A já si můžu zase na****.

Mafián v posteli

13. května 2015 v 15:02 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Často se tvrdí, že grázlové přitahují ženy více než slaďoušci a hodňáčci. Nevím jestli více či méně ale já patřím do skupiny, kterou zaručeně přitahují přesněji drsnější muži. Vždyť co bych dělala s Panem Hodným? Unudila bych se s ním. Jde o to, že to špatné mě na chlapovi vzrušuje. Nebo alespoň jedna špatná věc mě na něm vzrušuje. Žádný zloděj lentilek nebo benzínu. Nejvíc bych byla mimo z mafiána. Dsňácký mafioso... Vychytralý, přemýšlivý, tajemný, navenek slušný ale uvnitř drsný muž. Chlap co vlastní zbraň. Mohl by mi při hrátkách hlaveň narvat do broskvičky. Chlap ze kterého mají všichni respekt. Chlap co něco znamená. A já bych mu s radostí pomáhala, podporovala a byla pěkná mrcha. Kdybych měla přítele, ze kterého by vylezlo že má ''jiné aktivity'' asi bych nejdřív nevěřícně zírala a pak po něm skočila a celý den s ním nepřetržitě sexovala. Až by mě prvotní nadrženost přešla, asi bych si s ním promluvila. No jo, mám moc nadrženou fantazii a představuju si to jako jedno velké porno. Ale s tím sexováním celý den to myslím vážně. Ve skutečnosti si myslím, že žena po boku fakt mafiána šťastná není a trpí tím co ten chlap je. Takový grázlové jsou asi málo kdy doma, nemají čas a tak ženušky zahrnují diamanty a drahýmy kožichy. Navíc z takových opravdových to vyleze až po delší době ne-li po několika letech. Anebo vůbec.

Polykat? Plivat?

6. května 2015 v 5:55 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Blahodárný mužský nektar. Spousta výzkumů tvrdí, že pozitivně působí na zdraví ženy. Podle mě to jsou jen kecy které muži používají Polkni nebudeš mít akné apd. Některé ženy polykají rády, jiné z donucení nebo proto, že se to chlapovi líbí a jiné by mužský nektar nikdy nepozřely. Já patřím do skupiny která polyká ráda. Někdy mám na to doslova chuť ale je jistá situace ve které se mi doslova ze spernatu obrací kufr. Takže opět čekejte mé skromné zkušenosti. Otevřeně, upřímně a pro někoho lehce nechutně.

SS Sturmbannführer - Nazi fantazie II.

5. května 2015 v 11:14 | Porcelánová panna |  Nazi příběhy
Opět něco z mé drsnější Nazi fantazie v peřinách. Avšak ptám se: Mám to dokončit? Víte, dát do toho konečně to drsné mr*ání avšak i více bolesti a brutality. * Vlastně já ji dokončím tak či tak ale otázka je, jestli ji celou uveřejnit zde. Jestli se najde nějaký nadrženec který o to stojí ;P Případně se omlouvám za moji NE dobrou němčinu. Nejsem velký němčinář, takže kdyby něco nesedělo - omlouvám se.