Šňůrka v nedohlednu, tampon zaražený hluboko v ****

28. března 2015 v 15:53 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Mé znuděné pozorování pohřebního průvodu z okna, zdarma poslech umíráčku přerušil poslíček z Futuramy který mi přivezl očekávané vzorečky parfémů. Zase... Jelikož jsem byla hrozně zaneprázdněná a měla línou prdel, donutila jsem chudáčka vyšlapat do nejvyššího patra. Nechápu proč nejel výtahem...? Za tuto ochotu jsem řidiči nechala menší částku navíc ale i přesto na mě poněkud zvláštně koukal. Nápis DEBIL jsem na čele neměla tak na co tak zíral? Pochybuju že by to bylo mým oděvem. Nechtělo se mi oblékat a otevřela jsem podomácku v triku ( pod kterým jsem pochopitelě neměla podprsenku ) a kalhotkách. Tak nevím co ho zaujalo... Jistá nemilá událost o které chci psát se mi stala již před pár měsíci. Nejsem věříčí ale jednu dobu jsem si myslela, že menses je boží trest. Trest pro nás ženy jakožto ďáblův nástroj. Jenže... ono to vypadá že je to naopak a menses je za odměnu. V Koránu se píše, s dovolením si kousek vypujčím: To je neduh, zdržujte se tedy žen svých po dobu menstruace a nepřibližujte se k nim, dokud se neočistí. A když se očistí, přicházejte k nim tak, jak Bůh vám to přikázal. A Bůh věru miluje ty, kdož se kají, a miluje ty, kdož se očišťují! '' ale ono to spíš vypadá jakoby to byl mor či co... Co kdyby se chlap taky nakazil...?
Na radu blogerky Userky jsem článek přiřadila k tématu Co bude dál? Takže případné štížnosti směřujte k ní ;) Aby jste pochopily celý obsah článku, jen koukněte vlevo pod Stručně o mně abyste věděli co jsem zač.Zrovna jsem měla ty nepříjemné dny v měsíci díky kterým trpím v neuvěřitelných bolestech. Zrovna to vyšlo na dny kdy jsme s milým byli spolu. Sex přes menses a nebýt ve sprše bych si opravdu netroufla. Okolo místa aktu by to totiž vypadalo jako po řádění masového vraha a tak jsme chtěli sex provozovat i přes tampon. Věřte nebo ne, opravdu to jde. Sice ne uplně nadoraz ale jde. Nadoraz to totiž fakt bolí ikdyž tampon není nějak zvlášť dlouhý. Není to ani špinavý sex, nikde není ani kapka krve. Maximálně tím riskujete své a partnerovo odření na jistých místech. Šňurka umí být pěkně sadistická.

Během osudného sexu jsme šňurku hlídali jenže oba jsme se nechali unést zvířecí polohou zezadu. Díky divoké... souloži a šílené nadrženosti se bolest zarážejícího se tamponu vytratila a spolu s ní i šňůra. Asi až po půl hodině milý přestal s tím, že šňurka zmizela. Myslela jsem že to bude v pohodě ale nebylo. Tampon se zaklínil, otočil a šňůrka omotala kolem něj. Bohužel tak hluboko že jsem ani nebyla schopná nahmátnout ho prsty. M= vzrušení vyprchalo a nastoupila ukrutná bolest zaklíněného tamponu a panika.

Prsty vytáhnout prostě nešel to způsobovalo jen další a další oděrky čímž jsem ještě riskovala infekci a nápad drahého, že si zahraje na gynekologa se mi moc nelíbil. Sám se totiž nabídl že zajedeme něco koupit a hrou na pana doktora ze mě tampon vytáhne. Tato představa se mi nelíbila a tak jsme vyrazili na gynekologickou pohotovost. Cítila jsem se trapně, aby toho nebylo málo měla jsem seřezaný zadek od opasku který před tím použil. Zadek jsem měla šíleně rudý a lehkýma modřinama a bylo jasné že si toho doktorka všimne.

Po příjezdu na pohotovost a nasměrování recepcí následoval poměrně nepříjemný rozhovor se sestřičkou. Trpěla jsem bolestí a ta rašple měla poměrně nepříjemné otázky. Nebyla jsem jí v podstatě schopná říct svoje jméno, tak jsem jí vrazila do ruky občanku. Celý ten výslech působil poněkud podivně a po dlouhé době jsem se na gynekologii cítila opravdu trapně jako při první návštěvě. Ba co víc? Dokonce ani při první návštěvě jsem se tak trapně necítila ikdyž mi bylo třináct let a můj klín byl v dezolátně bobrovitém stavu.

Po přetrpěné, nechtěné konverzaci mě sestřička vyzvala ať se svléknu. Jen podotýkám, že milý čekal na chodbě ikdyž chtěl být u procesu vyndavaní přítomen. Věřím že by se v tom vyžíval, klidně by mě mohl držet za packu jako malou holku ale vypadal by ještě víc jako můj úchylný poručník. Tak jsem se tedy neochotně svlékla ale kalhotky si nechala. Ano já vím, kalhotky patří dolů jenže co můj seřezaný zadek? Sestřička mě vybídla ať si šup, šup svléknu kalhotky že paní doktorka už jde a čekat na mě nebude. Kalhotky jsem ještě s větší neochotou svlékla a zůstala jsem stát zadkem ke zdi. Doktorka vlétla do ordinace, pozdravila a působila mnohem milejším dojmem než postarší sestřička která mimochodem zcela zbytečně stepovala v ordinaci. Doktorka se na mě zvláštně podívala a vyzvala mne ať si udělím ''pohodlí'' na kozičce. Dala jsem si ruce na zadek, rychle obešla sestru a zapadla jsem do kozy.

Pochopitelně přišla otázka které jsem se obávala: ,, Jak se Vám to stalo slečno? '' z fleku jsem zalhala ,, Spěchala jsem a v té rychlosti jsem zapoměla na šňůrku kterou jsem tam zarazila s tamponem. '' netvářila se že tomu věřila, zvlášť když podotkla ,, Teda...Vy ho tam máte pěkně zaražený. '' jen co se mi doktorka začala šťourat v broskvičce, seběhla se k mojí vagíně sestra starší a dokonce i mladší sestřička která celou dobu stála bokem. Stará to určitě dělala proto, aby se podívala na to co už dáávno mezi nohama nemá a mladá zaručeně hodnotila jestli má ona lepší nebo já. Takže můj zaražený tampon způsobil divadlo pro tři ženy, které mi fascinovaně zíraly do vagíny. Byla to poměrně bolestivá procedura protože tampon byl skutečně nepříjemně zaklíněný a moje úzká broskev tomu moc nepomáhala.

Po nějaké chvíli mi HO vytáhla a teprve potom přišla skutečná úleva. Opatrně jsem slezla a prostě jsem docouvala ke svému oblečení. Za žádnou cenu jsem nechtěla ukazovat seřezaný zadek ale určitě si všimly.
Vystřelila jsem ven a s radostí odcházela po boku milého. Ten mě ještě víc zneklidnil větou: ,, Všechno to vypadalo jako by jsi byla ku*va a já si tě koupil. Celý ten nepříjemný rozhovor, jak jsi jí dala občanku jakoby jsi nechtěla abych znal tvoje jméno... A celé by to bylo lepší kdybych se ti do ní udělal. Víš jak by to vypadalo? Měla bys zaražený tampon a kun*ičku plnou mrd*y. '' pochopitelně to není doslovně, je to už nějakou dobu zpět ale tak nějak se vyjádřil. Hádám že jak jsem odešla, řádně mě sestry pomluvily.

Neskutečný jak se ten chlap v takových věcech vyžívá. Mám pocit, že čím víc trapnější situace a čím víc mi zavaří, tím víc se mu to líbí...

Pro pochopení co vlastně menses je doporučuju vtipně napsané vysvětlení necyklopedie zde.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 28. března 2015 v 16:10

ježiš, ty si skvělá :D ale nechtěla bych to zažít :D

2 Illumináti Illumináti | Web | 28. března 2015 v 16:19

such článek
                   wow
     very kvalita
                                             much zaseklý tampón
       so trapas

                           8-)  8-)  8-)
a takhle to děvčata dopadne, když zkoušíte praktiky z 50SoG 8-)

3 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 28. března 2015 v 16:28

[2]: :D Co prosim? A takhle to dopadne když mě hodnotí někdo na základě jednoho článku. Můžu Tvůj komentář vybrat jako Vtipný komentář měsíce? :-D

4 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 28. března 2015 v 16:31

[2]: http://porcelanovapanna.blog.cz/1503/male-velke-nahlednuti-do-meho-zivota O mém životě si velice ráda promluvím a vysvětlím rozdíl mezi BDSM a Odstíny blbosti 8-)

5 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 28. března 2015 v 16:35

Článek jde k tématu týdně zpětně přidat i bez toho, abys ho mazala a zveřejnila znovu.

1,Rozklikneš si ho v administraci
2,Přidáš k tématu týdne
3, Uložíš :)

6 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 28. března 2015 v 16:38

[5]: ... tuhle radu jsem potřebovala před pár minutama když jsem to nervovitě a neúspěšně zkoušela. :-(

7 userka userka | E-mail | Web | 28. března 2015 v 17:39

O.K. Akorát netuším, co jsem k tomu článku psala za (určitě) hlubokomyslný komentář, takže ho už nezopakuju :-D

8 Laleh Maro Laleh Maro | E-mail | Web | 28. března 2015 v 17:59

Asi som odpadla. Fakt som čítala celý ten článok a čakala, čo sa stane.
Ja nechápem, tie tampóny nevedia, čo majú robiť, podla mňa. Otočia sa, stratia sa, navíjajú si vlastnú šnúrku. Dobrý sluha, ale zlý pán...

Tlieskam, bavila som sa. :-)

9 Slečna Tolstojová Slečna Tolstojová | Web | 28. března 2015 v 18:13

Jestli tě to uklidní, na gynekologii už zažili hromady daleko ujetějších zážitků (a věcí skrytých an určitých místech) a ještě daleko šílenějších výmluv o tom jak se to stalo ("Já jsem uklízela a pak jsem uklouzla a spadla na násadu smetáku ZROVNA takhle.") :) Ale chápu, že to musel být dost hrozný zážitek.

10 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 28. března 2015 v 18:17

[7]: V podstatě nic moc...

11 Illumináti Illumináti | Web | 29. března 2015 v 17:41

[3]: whatever, rozdíl mezi zneužíváním a BDMS je teď snad všude, takže promiň, ale znova to fakt číst nehodlám.
Můžu tenhle článek zparodovat na svém blogu? Neber to jako negativní hodnocení, jen je to na parodii dobrý materiál.
Zdroj původních článků k takovým věcem vždycky dávám..

12 Vlk Vlk | 30. března 2015 v 18:30

[2]: Ne, takhle to dopadá, když místo mazlení šuk.š bez zábran a nadrženě jako zvíře :-P  ;-)

A ZKOUŠET něco z 50tky? To je jako chtít dělat buchtu v dětském nádobíčku. Ne že by to dělat nešlo, ale vyrobíš něco jiného než v opravdovém :-D

13 Aliwien Aliwien | E-mail | Web | 6. dubna 2015 v 14:34

Mám pocit, že tento příběh, který mne mimochodem pobavil, od Tebe kdosi opsal, nebo si jeho části od Tebe vypůjčil. Podívej se na tento blog http://such-a.blog.cz/1504/peta-v-nedohlednu-bazilisek-zarazeny-hluboko-v-x a pak posuď sama.

14 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 6. dubna 2015 v 14:56

[13]: Jo joo. S ničím jsem nesouhlasila, nic jsem nikam neposlala prostě to nějaká pí** udělala bez svolení. Díky 8-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama