Březen 2015

Kreativní chvilka - tanga z perel

30. března 2015 v 23:02 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
V životě jsem moc koníčků neměla. Ani pod sebou. Jako malá jsem podlehla kreslení graffiti a troufám si říct že mi to šlo. Doteď mám schovaný sešit plný těchto kreseb. Šlo mi to tak dobře až si maminka myslela že půjdu na uměleckou školu. Ale jelikož neumím namalovat ani srdíčko které by nevypadalo jako obrácený zadek, sen se rychle rozplynul.
S přibývajícími roky mě to přestalo bavit. Malování vyměnily počítačové hry a já jsem se stala na čtyři roky absolutně závyslá na hře Counter strike. Spát, vstát, hrát, občas jíst, koupat se, hrát do noci, spát a dokola. Ne, opravdu jsem nechodila ven. Jen v nutných případech. Nebylo to uplně na škodu. Naučila jsem se díky hře anglicky. A to až tak dobře, že jsem z ní na škole měla jedničku. Získala jsem díky hře ''kamarády'' a stala jsem se nejlepší hráčkou serveru. Dokonce tak velkou, že po mém odchodu server pojmenovali po mé přezdívce Nikita. Ale to bylo dávno. Od té doby jsem ničemu nepodlehla ( nepočítám sex )a ničemu se aktivně nevěnovala.
Minulý týden jsem se nudila tolik, že jsem si objednala korálky a různé nesmysly k tomu. Dívný? Divnější je důvod proč jsem je chtěla.

Óóóó jóóóó, ááno. Mužské (ne)vzdychání

29. března 2015 v 22:37 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Jedna z věcí která mi nejde do hlavy je, proč se muži bojí vzdychat? Ano, doslova bojí. Spousta mužů své zvukové projevy u sexu tlumí a dusí je v sobě. Žena vzdychá ale chlap mlčí. Proč? Proč by se i chlap nemohl hlasitěji projevit? Proč by nemohl pomocí vzdychání dát najevo jak se mu to líbí? Většina mužů na otázku Vzdycháš u sexu? , odpoví Ne, Ne proč?, Ne, to je záležitost ženských. Proč by to měla být záležitost jen žen? Upřímně, pro mne je mužské vzdychání jednou z mnoha největších slastí. Doslova z toho teču jako prokoplá studna. Raději bych zvolila muže který je horší v sexu ale vzdychá než toho co je dokonalý v sexu ale mlčí.

Nedělní odpoledne s rukou v kalhotkách

29. března 2015 v 20:12 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Nedělní nuda mě donutila k děsivému činu. Ukousla jsem si ruku. K radosti mi ani nepřidal fakt, že musím hlídat svoji o já nevím kolik ( asi o sto ) let mladší sestřenici. Byla jsem nešťastná. Nejen že mi to zkazilo plány které jsem sama vymyslela, ale ke všemu jsem si v tom nadšení upustila kuchyňské prkýnko na na nábytkový prst. Takže mám naražený, 3x tak větší prst na noze a 2x tak ošklivý než normálně. Zrovna teď si nemůžu dovolit jít k doktorovi a dělat ze sebe hypochondra. Zítra nastupuju do nové práce kterou mám X km daleko. Huráá zase budu patřit mezi hrdý těžce pracující český lid za minimální mzdu. Ne... to neberte vážně. Nebudu těžce pracovat a ani za min. mzdu. Zase si budu tu svoji prdel válet v kanceláři a dělat otrokyni blbovi v kravatě.

Šňůrka v nedohlednu, tampon zaražený hluboko v ****

28. března 2015 v 15:53 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Mé znuděné pozorování pohřebního průvodu z okna, zdarma poslech umíráčku přerušil poslíček z Futuramy který mi přivezl očekávané vzorečky parfémů. Zase... Jelikož jsem byla hrozně zaneprázdněná a měla línou prdel, donutila jsem chudáčka vyšlapat do nejvyššího patra. Nechápu proč nejel výtahem...? Za tuto ochotu jsem řidiči nechala menší částku navíc ale i přesto na mě poněkud zvláštně koukal. Nápis DEBIL jsem na čele neměla tak na co tak zíral? Pochybuju že by to bylo mým oděvem. Nechtělo se mi oblékat a otevřela jsem podomácku v triku ( pod kterým jsem pochopitelě neměla podprsenku ) a kalhotkách. Tak nevím co ho zaujalo... Jistá nemilá událost o které chci psát se mi stala již před pár měsíci. Nejsem věříčí ale jednu dobu jsem si myslela, že menses je boží trest. Trest pro nás ženy jakožto ďáblův nástroj. Jenže... ono to vypadá že je to naopak a menses je za odměnu. V Koránu se píše, s dovolením si kousek vypujčím: To je neduh, zdržujte se tedy žen svých po dobu menstruace a nepřibližujte se k nim, dokud se neočistí. A když se očistí, přicházejte k nim tak, jak Bůh vám to přikázal. A Bůh věru miluje ty, kdož se kají, a miluje ty, kdož se očišťují! '' ale ono to spíš vypadá jakoby to byl mor či co... Co kdyby se chlap taky nakazil...?
Na radu blogerky Userky jsem článek přiřadila k tématu Co bude dál? Takže případné štížnosti směřujte k ní ;) Aby jste pochopily celý obsah článku, jen koukněte vlevo pod Stručně o mně abyste věděli co jsem zač.


BDSM a sex s pomocí panenek

25. března 2015 v 20:02 | Porcelánová panna |  O BDSM a S/m
Vím že si spousta lidí i ve vysokém věku ujíždí na panenkách BJD nebo barbínách. Troufám si říct, že většina majitelů panenek si s nimy nehraje jako v dětství. Většinou jde o sběratele ale netušila jsem tam až sahá fantazie dospělích vůči panenkám. Zde je pár fotek u kterých mne zaujala nebo vyděsila fantazie majitelů. Chápu že když není k dispozici člověk, nějak se tu bondáž naučit chtějí...


Jde na mě jaro a úchylné nápady

24. března 2015 v 14:22 | Porcelánová panna |  Tehdá s panem M
Začínající docela teplé počasí začíná působit i na mě. Předem bych ráda upřesnila co já považuju za teplo. Musí být minimálně patnáct stupňů a výš, ideálně tak dvacet. To teprve uznám že je asi teplo. Má letní stupnice je poměrně vysoko. Jak není třicet stupňů tak to pro mne není léto ale takové lepší jaro. Až všichni umírají horkem, teprve usoudím že je léto a ''horko''. Je mi pořád zima a kalhoty v létě mi nejsou cizí. Raději bych sebou všude tahala mikinu pro případ Co kdyby mi večer byla zima přestože je přes den třicet ve stínu.
Můj milý je, řekla bych že vášnivý motorkář. Baví ho to a v zimě se těší až zase bude moct usednout na onen dvoukolový ďábelský stroj. V posledních dnech se na ni těší až moc. Asi na tu černou bestii začnu brzy žárlit... Vždycky jsem měla k motorkám negativní vztah. V létě mě rozčilují, zavazí, většina motorkářů jezdí jako dobrovolní dárci orgánů, všude se nacpou, navíc mi zvuk snad každé motorky rve uši a mimo to jsem vždycky říkala že na žádnou motorku nikdy nesednu. Ale minulý rok jsem sedla. Za volantem mám na motorkáře pořád stejný názor - idioti, ale nikdy bych si nemyslela že se mi jízda na motorce zalíbí a budu po ní také toužit. Navíc jsem dostala úchylný nápad.

Pro ana(l) ?

23. března 2015 v 18:10 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Kdybych dnešní den strávila v psychiatrické léčebně, zaručeně bych se tam bavila líp. Troufám si tvrdit, že tam bych nepotkala ani tak velké magory jako tady na blozích. Nikdy jsem se o diety nezajímala a takové témata jdou kolem mě. Bohužel jsem se díky komentářům dostala na blog slečny, která vyznávala Pro ana. Absolutně jsem netušila oč běží a tak jsem ''četla''. Myslela jsem že patří k nějaké sektě. Po velice krátké době mi bylo jasné o čem je řeč a že jsem o tom už slyšela. Bohužel je celá věc Pro ana(l) tak hrozně moc na hlavu že jsem si blogů otevřela víc a zkoumala jsem jak jsou dnešní děvčata pitomé a nemohla jsem se odtrhnout od těch debilovin. Avšak čtení těch blogů bych shrnula jako největší chybu dne.

Exhibicionistka v lese

19. března 2015 v 18:40 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Dnes jsem se raději sbalila a vyrazila x kilometrů od domova za mojí čerstvě získanou kamarádkou a udělala jsem ze sebe exhibicionistku v lese s velkým ptákem. Velice jsem se na ni těšila protože ani jedna jsme spolu zatím neměly tu možnost mluvit ve střízlivém stavu.Článek o ničem aneb když se nudím

17. března 2015 v 21:31 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Dala jsem si od work tour menší pokoj. Čekám zda-li se někdo NEozve z nějaké firmy. Čekání a nic nedělání se záhy ukázalo jako velice špatný nápad. Nudou budu asi brzy lozit po zdech takže budu obtěžovat článkem, ve kterém se ''rozpovídám'' trochu o sobě. Napíšu o sobě tak jednu, dvě věci a možná i vložím fotku mé maličkosti. Netvrdím že někoho nějak extra zajímám ale raději budu mít prsty na klávesici než pod kalhotkama. Ikdyž...když o tom tak přemýšlím nebyl by uplně špatný nápad položit se do měkoučké postele, vzít si k sobě medvídka kterého mi daroval můj drahý, vrazit si ho mezi nohy a fantazírovat. Přiznávám, že lehké tření s oním medvídkem jsem už zkoušela a bylo to velice příjemné.
Setkání s krásným idiotem

14. března 2015 v 17:38 | Porcelánová panna |  Všechno možné i nemožné
Než jsem potkala pana M, absolvovala jsem dvě schůzky s pány nebo jak je nazvat. S jedním jsem doteď kamarádka ale na druhého bych raději zapoměla. Byl to fakt fešák jenže idiot. Idiot a fešák to je děsivá kombinace. Je to už přes rok zpět. Napsal mi na onom diktátorském serveru. Psal velice slušně a hezky až mile. Poslal mi fotku jeho bacátek což mě pochopitelně navnadilo. Na jednu stranu jsem cítila odpor k jeho již použitým hračkám, na druhou stranu mě to lákalo. Představa že onen nástroj používal na jiné čubě je silně odporná až nechutná. Třeba roubík, ten by mi do pusy fakt nedostal kdy na to přišlo, ani anální kolík... Brrr... Hygiena nehygiena prostě nezájem. Dnes už takové ''muže'' bere jako naprosté čuňata bez kapky pochopení. Pan fešák měl přezdívku složenou ze dvou slov z čehož jedno bylo Dominant. Říká se, že muži kteří mají v přezdívce Dominant nebo jeho různé skloňování, jsou to VDDéčka většinou. Ale to já tehdy nevěděla. Takže se mi nabídla další možnost díky které jsem mohla skončit mrtvá ve škarpě.