Únor 2015

Kdo maže ten jede

25. února 2015 v 18:04 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
... A kdo ne, tak dře. Ano mluvím o onom ženském božském mazání, jak říkám. Není tomu tak dlouho co jsem si vyrazila s kamarádkama na dámskou jízdu. Dlouho jsme se neviděly celou dobu bylo o čem mluvit. Mám určitý vkus na kamarády. Lidi si k tělu moc nepouštím a zkamarádit se semnou je někdy nadlidský úkol. Osoba snažící se o moji přízeň může vynaložit smrtelnou sílu do snahy ale kamarádi nebudeme pokud mi člověk nesedí, prostě mlčím nebo odpovídám krátce. Jednoduše dotyčného nevnímám. Jedno z prvních pravidel totiž je, aby se s kamarády dalo bavit o sexu. Sex miluju a ráda se o něm bavím. Mám ráda úchylnou a nadrženou srandu ale vše pochopitelně v rámci soukromí a ještě pořád v jisté slušnosti. No a nedávno na dámské přišla řeč i na sex. Jsem sice mládě ale odjakživa mám za kamarády starší osoby a jedna z dam je vdaná. Shodou okolností seděla vedle mě už poměrně dost posilněna alkoholem a řekla mi o jednom jejím vychytralém triku.Můj fetiš: Moje láska k nacistickým uniformám

22. února 2015 v 12:21 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
' Frauen wie ein Bastard. Und Ich liebe schweine in Nazi-Uniform ' Ženy mají rády grázli. A já miluju sviňáky v nacistické uniformě. Ano mezi moji další úchylku patří nacistické uniformy. Tedy on je to fetiš. A pěkně blbí fetiš v dnešní době. Nemůžu o tom veřejně mluvit a v tomto směru jsem se setkala s nepochopením i na úchyláckých webech a to je už opravdu co říct. Tam bych totiž očekávala pochopení. Nejedná se jen o uniformy ale i německý jazyk. Jenže problém je, že když to celé shrnu v podstatě němčinu nesnáším. Je to odporný uvzdychaný jazyk ale když slyším německy mluvícího chlapa...vzbuzuje to ve mě fantazii za kterou se i já sama stydím. Fantazie za které by mě na místě upálili. Tento můj fetiš je spojený s BDSM, jak jinak. BDSM miluju a bez toho si svůj fetiš k těmto uniformám neumím představit. Pro jistotu dodávám že nejsem nacistka ani nacismus nepropaguju a nepodporuju ho tímto článkem !!! Jde pouze čistě o můj fetiš a to je rozdíl !!! Pokud někomu něco vadí nemusí číst dál...


Co může být horšího než fakt, že jsem pracovala v německé firmě. Mám takový fetiš, německá firma a němci tam byli více než často. Už bych v německé firmě pracovat nechtěla. Trpěla jsem. Je to jako kdyby jste pracovali v čokoládovně a nesměli okoštovat ani koušíček čokolády.
Když jsem slyšela německy mluvícího chlapa okamžitě mi naskočila husí kůže a začalo mi pískat v uších a nebyla jsem schopná pracovat. To není samo o sobě nic příjemného, zvlášť když mám chlapa. Netoužila jsem po žádném tom náckovi ale moje tělo si nemohlo pomoct. Z nějakého důvodu se to mému tělu velice líbilo a mozek jakoby schválně šťoural v úchylných myšlenkách zrovna když jsem měla pracovat. Byla jsem jen schopná myslet na věci typu: jsem na čtyřech oblečená jako služka, nade mnou stojí němec v kvádru, ruce má za zády a křičí na mě německy ať práci dělám pořádně nebo mě ztříská jako psa. Děsivé? Nechutné? Souhlasím. Největší strach mi naháněly momenty kdy mi skutečně za zády stál němec s mým českým nadřízeným a německy rozebírali moji práci. Jak mě může vzrušovat věc která mě zároveň odpuzuje?

Při slově Německo se mi okamžitě jako jediná nejdřív vybaví německá dominance, nadvláda, vyšší rasa, podřízenost ne-němců, vulgarita, nacistické uniformy. Německý národ celkově nemám ráda. Němci jsou namyšlení, všechno musí být podle nich a dokonalé. Němečtí muži nepatří zrovna mezi krasavce. Většina těch chlapů co jsem potkávala ve firmě, byli nepěkní kravaťáčci kteří si vozí zadky v luxusním BMW a Audi. Nesli se chodbama jako páni světa a na nás pohlíželi jako a nuly. A to je sakra ta věc co mě na němcích bere. Nadřazenost celkově. Nadřazenost už od prvního pohledu. U čechů takovou věc považuju za aroganci a namyšlenost ale u němců za vzrušivou. O němcích je známo že jsou to prasata. Není jim cizí sáhnout cizí ženě na zadek, nazvat ji vulgárně apd. Německo není rozhodně svaté. Spousta domin pochází z Německa. Ani se nedivím. Německo je plné různých ředitelů, manažerů kteří jsou v práci dominantí a po pracovní době prostě tihle chlapy vypnou a zajdou si do mučírny aby jim domina pokopala a pošlapala koule.

Myšlenky jak na mě křičí ''nacista'' v uniformě mi nejsou cizí. Než usnu, často mi tyto fantazie trápí mysl. Když jsem byla mladší hodně jsem se zajímala o historii a můj zájem o druhou světovou válku byl veliký. Už tehdy jsem začínala pomalu slintat nad uniformami příslušníků SS. Žádné obyčejné vojenské, polní. Pěkně ty černé SSácké důstojnické. Holiny, černé kalhoty, sako a na něm dlouhý černý kabát s hákovým křížem. A jako třešinka na dortu čepice s lebkou. Mám ujetost čistě na tyto uniformy a vysvětlení vidím jen jedno. Příslušníci SS v černých uniformách patřili mezi největší bastardy. Prováděli výslechy a mučili lidi. Vzrušuje mě nadřazenost, zlo a minulost která k těmto uniformám patří. Jednoduše řečeno ta špína dob minulých která se s uniformou nese.

Příslušníkům SS nebylo cizí používat biče a prováděli mučící metody které bych někdy ráda vyzkoušela. Zní to šíleně ale mezi praktiku kterou bych ráda vyzkoušela alespoň jednou patří topení. V kýblu, ve vaně... Je to jedno. Stát ve vaně a nechat se sprchovat ledovou vodou? Proč ne. Jsem na tu uniformu tak ujetá že bych si od chlapa v ní nechala líbit věci, které bych si normálně líbit nenechala. Překousla bych piss, bití i přes mé prosení že už stačí a kdyby snad ukápla kapka krve... Byla bych ochotna odpustit. Neuvěřitelně drsné zacházení, tahání za vlasy po místnosti, křik na moji maličkost, olizování a čištění holin jazykem a tím zdaleka nekončím. Chtěla bych se cítit jako absolutní nula a přála bych si být naprosto ponížená. Zážitek na kterých bych nikdy nezapoměla. Pochopitelně by to byla hra a chtěla bych stopku na to, co už skutečně bude na hranici výši nebeské.

Nejraději bych do tého uniformy nasoukala mého drahého ( který o mém fetišu pochopitelně ví ) ale to není jen tak. Kde v dnešní době sehnat SS uniformu? Z půjčovny? Nemám tušení kde a jak. Aukro? Koupit?
Další problém by byl kde celou věc uskutečnit. Doma těžko. Za to by nás zavřeli. Pro detail by byla úžasná opuštěná stará budova, podzemí, mučírna nebo sklep. Takové místo, nazi uniforma, němčina... Jenže... mít téměř nerealistické úchylacké choutky je prostě k vzteku. Vím že se mi mé přání nesplní ale přes to stále nad uniformama slintám. Film Hanebné pancharty jsem viděla už minimálně 10x a nikdy se mi neomrzí. Zbožňuju úžasného Hanze Landu. Černá kniha? Nudný film ale jsou v něm ty zatracené uniformy. Jsou to filmy které částěčně ukájí moje choutky. Nic jiného mi totiž nezbývá.
Je to ujetý ale vždycky si řeknu No co. Určitě se najde někdo ujetější než jsem já.Proč si muži sahají na koule

21. února 2015 v 16:18 | Porcelánová panna |  Trochu úchylně
Především pánové: přiznejte si že to děláte. Pořád se tam dole škrabete a saháte si pod trenky ( ne-li hůř slipy ale doufám že v dnešní době to už nikdo nenosí ) a mě zajímá proč to muži dělají? S muži se bavím normálně a někdy mi to nedá a prostě se zeptám Proč se furt drbeš na koulích??? Mě to totiž rozčiluje, chlapům to není blbí udělat někde na veřejnosti. Za chlapa který by to udělal na veřejnosti bych se styděla. tedy pokud bych měla s dotyčným vztah. Odpověď je vždy stejná Rostou mi chlupy nebo odpověď ze které se mi chce zvracet Kouše to je to spocený a zapařený. Uff... no fakt dobrý vědět. Já pak dotyčnému totiž už nikdy nepodám ruku ani se jeho ruky nedotknu.

Nedávno jsem totiž v práci jela s kolegou na oběd. Řídil a jen co sedl do svého do auta, zajel rukou pod kalhoty a drbal se v rozkroku. Já jsem ještě byla venku ale bohužel jsem celou událost viděla přes okýnko. Otřeseně jsem sedla do auta ( do kterého se mi mimochodem už vůbec nechtělo, měla jsem jít raději pěšky v zimě ) a narovinu se zeptala Děláš si pr*el? Co jsi to teď jako dělal? Jen pokrčil rameny No co je? Neříkej že tvůj to nedělá. Celý den mám kalhoty, je to nepohodlný a koule pak svědí a potí se. A bylo po chuti na jídlo. Jeho koule že jo, ale vrchol přišel ve chvíli kdy tou rukou jakoby nic sáhl na volant. Je to ženatý chlap, jeho auto řídí i žena. Jeho manželka sahá na volant, který její muž drží rukama smradlavíma po zapařených koulí. Může mi chlap tvrdit co chce, ale koule nevoní. Zvlášť tedy jak kolega popsal po celém dnu v kalhotách. Ikdyž se chlap vykoupe pohlavní orgány mají pořád své ''aroma''.

Když jsme dorazili do restaurace čekala jsem že si kolega půjde ruce umýt ale kdepak. Nerušeně s těma prackama od koulí jedl, sáhl na peníze a dal je nic netušící číšnici. Netvrdím že všichni muži jsou taková čuňata ale každý chlap se dole drbe a sahá si i bezdůvodně na ptáka. A proč? Vzpomínám si na spolužáka z praxe. Měli jsme tehdy týdenní zkouškové období ze studené kuchyně a učili se jak má co vypadat a můj spolužák si v kuchyni klidně před pěti holkama co jsme se na něj dívaly, sáhl pod kuchařské kalhoty, začal se drbat jako pes a pak k ruce přičichl. Žádný chlap není schopný říct proč si k ruce čichne. To si budeme rovnou očichávat zadky jako pejsci?

Ať chlap nosí oblek, je to ředitel mega firmy nebo řídí luxusí auto prostě se škrabou i tihle. Na pohled se tito pánové tváří jako gentlemani, slušňáčci ale doma si velká spousta z nich taky po tomto ''rituálu'' k prackám čichá.

Myslím že chlapy mají ke svému nádobíčku velice osobní a kamarádský vztah. Bez nádobíčka není chlap chlapem a tak si ho hýčkají a chrání. Hýčkají a hladí si koule ve kterých uchovávají celý život své budoucí potomky. Ale to drbání i na veřejnosti nechápu. Chlap se klidně otočí a když si myslí že ho nikdo nevidí, drbe a drbe jako o život. Jednou jim rostou chlupy, pak se potí a potřetí je to něco jiného a každá odpověď je dle mého nechuťárna a i přes to spousta žen ( ano i já ) mužské koule během orálního sexu hýčká jazykem. Ale opravdu si neumím představit provozovat orální sex s někým kdo je celý den v práci, potí se a jen co přijde domů mi své nádobíčko bude cpát do pusy. To tedy opravdu ne. Ikdyž je chuť velká, raději přijít z práce, vykoupat se a pak jít na věc. V létě toto pravidlo u mě platí dvojásobně. To se potíme všichni jako vrata od chlíva. Nejspíš to bude jeden z mnoha nepěkných mužských zlozvyků.
No nejsou lidi zvráceně nechutní?